Komentāri
Uzzini, kuras desmit komandas nākamajā sezonā spēlēs LBL
Basketbola bumba. (Foto: Edijs Pālens / LETA)

Dalībai nākamās sezonas “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīrā apstiprinātas desmit komandas, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Organizācijas valde, uzklausot prezidenta Valda Voina un Latvijas Basketbola līgu direktora pienākumu izpildītāja Edgara Bērziņa ziņojumus, līdzdalībai LBL 2017./18.gada čempionātā apstiprinājusi galvaspilsētas vienības “VEF Rīga”, “Barons kvartāls” un “Latvijas Universitāte”, kā arī vienības no Ventspils, Valmieras, Jēkabpils, Liepājas, Jūrmalas, Ogres un Valkas.

Šīs desmit komandas LBL sacentās arī pagājušajā sezonā, tomēr vasarā pēc pašvaldību vēlēšanām par vairāku vienību nākotne nebija pilnīgas skaidrības. Tā, piemēram, “Jēkabpils” publiski dalību LBL apstiprināja vien otrdien un arī “Jūrmala”/”Fēnikss” sākotnēji pavēstīja, ka sacensībās nepiedalīsies, lēmumu mainot vien pēc LBS vadības tikšanās ar kūrortpilsētas galvenajiem cilvēkiem.

Uzaicinājumi piedalīties nākamās sezonas LBL pirmās divīzijas turnīrā tika izsūtīti abām pērnās sezonas otrās divīzijas finālistēm “Jelgava”/BJSS un “Valmiera Glass”/ViA, tomēr tagad LBS ziņo, ka tās, izvērtējot attīstības prioritātes, iespēju nav izmantojušas.

Šajā pavasarī LBL čempionātā triumfēja “VEF Rīga” komanda, finālsērijā visos četros mačos uzvarot “Ventspili”, kamēr bronzas godalgas pēc ilgāka pārtraukuma ieguva “Barons kvartāls”.

Lasi vēl