Uzbrukumā pēc Eirolīgas spēles cietis pieredzējušais itāļu tiesnesis Lamonika

0 Komentāru
Uzbrukumā pēc Eirolīgas spēles cietis pieredzējušais itāļu tiesnesis Lamonika
EUROHOOPS

Negaidītu uzbrukumu piektdien pieredzējuši tiesnieši, kuri apkalpoja ULEB Eirolīgas maču starp Atēnu “Panathinaikos” un “Barcelona” (81:92).

Pagaidām neidentificētas personas pēc spēles Atēnās uzbrukušas taksim, kurā atradās tās tiesniešu brigāde – Damirs Javors, Emins Molgulkocs un Luidži Lamonika. Kā liecina portāla “Eurohoops” rīcībā esošā informācija, 54 gadus vecais itāļu soģis Lamonika tika nogādāts slimnīcā gūto zoda un rokas traumu dēļ.

Incidentu šobrīd izmeklē Grieķijas policija.

“Idioti ir visur, man viss ir kārtībā, ” Itālijas medijam “Gazzetta dello Sport” vēsta Lamonika. “Man ir savainots zods un roka, bet nekādu problēmu, būšu spējīgs tiesāt nākošo maču.”

Uzbrukums noticis no braucoša motocikla. Precīzākas detaļas Turcijas medijam  “Tivibu Spor” skaidrojis Mogulkocs. “Viņi izsita kreiso aizmugurējo stiklu,” stāsta 49 gadus vecais tiesnesis. “Stikla gabali trāpīja pa Lamonikas seju, tāpēc viņš tika nogādāts slimnīcā. Mums nav nejausmas, kas bija uzbrucēji. Motociklam nebija numurzīmes un viņi bija maskās. ”

Pēc notikušā paziņojumu izplatīja arī “Panathinaikos”. “Mēs nosodām jebkādas vardarbības izpausmes un paziņojam, ka palīdzēsim pret to cīnīties, ” apgalvots paziņojumā.

0 Komentāru