Ugunīga pēdējā ceturtdaļa Bertāna “Wizards” nodrošina uzvaru pār “Hornets” un labākas pozīcijas pārspēlēs

AFP/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” svētdien Nacionālās basketbola asociācijas spēlē ar 115:110 uzvarēja Šarlotas “Hornets” un regulāro sezonu pabeidza 8.vietā.

Vēl trešās ceturtdaļas izskaņā “Hornets” bija 15 punktu pārsvars, bet “Wizards” pretiniekus noķēra un svinēja svarīgu uzvaru.

20 no saviem 25 punktiem otrajā puslaikā guva Bredlijs Bīls, kurš kājas savainojuma dēļ izlaida iepriekšējās trīs spēles.

Bertāns spēli sāka starta pieciniekā un 27 minūtēs guva 11 punktus. Dāvis trāpīja savu vienīgo divpunktnieku, trīs no septiņiem tālmetieniem un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Rasels Vestbruks guva 23 punktu, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un atdeva 10 rezultatīvas piespēles, sasniedzot 38. “triple double” sezonā un 184.karjerā.

Uzvara ļāva “Wizards” regulāro sezonu pabeigt Austrumu konferences 8.vietā. Pārspēlēs par vietu izslēgšanas turnīrā Vašingtona otrdien tiksies ar Bostonas “Celtics”. Šīs spēles uzvarētājs iekļūs “play off”, bet zaudētājam būs vēl viena iespēja, spēlējot Indianas “Pacers” un Šarlotas “Hornets” mača uzvarētāju.