TV3 sporta ziņas: PČ hokejā un 3×3 basketbola olimpisko spēļu kvalifikācija

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par pasaules hokeja čempionāta spēlēm un olimpisko kvalifikācijas turnīru 3×3 basketbolā.

Vakar dienas spēlē Latvijas hokeja izlase piedzīvoja otro zaudējumu šajā turnīrā un tas bija pirmais mačs, kur mūsējie palika bez punktiem. Tika atzīts ASV pārākums ar 2:4. Vārtus Latvijas labā guva Miks Indrašis un Renārs Krastenbergs.

Tikmēr A apakšgrupas spēlē kārtējo zaudējumu piedzīvoja Zviedrija, kas ar 2:4 piekāpās Čehijai. Zviedri pēc 40 spēlētām minūtēm atradās 2:0 vadībā, bet noslēdzošajās 20 minūtēs tika ielaisti četri bezatbildes vārti.

Vakar Austrijas pilsētā Grācā sākās olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs 3×3 basketbolā. Tajā piedalās arī Latvijas izlase, un pēc pirmās spēļu dienas latviešiem apakšgrupā divas uzvaras – 21:14 pret Austriju un 21:17 pret Nīderlandi. Piektdien tiks aizvadītas atlikušās divas grupas spēles. Latvijai jātiek divniekā grupā, lai turpinātu cīņu tālāk ”play-off’. Uz Tokijas olimpiādi brauks trīs stiprākās komandas no šīs kvalifikācijas.