TV3 Group un Spānijas acb basketbola līga noslēdz ekskluzīvu vienošanos par translācijām

0 Komentāru
TV3 Group un Spānijas acb basketbola līga noslēdz ekskluzīvu vienošanos par translācijām
ACB PHOTO

TV3 Group un “Asociación de Clubs de Baloncesto” (acb), kas pazīstama kā Līga Endesa, noslēgušas ekskluzīvu vienošanos par ilgtermiņa sadarbību basketbola spēļu pārraidīšanā. Llīdzjutēji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā varēs baudīt acb līgas un Spānijas Superkausa spēļu tiešraides kanālā TV3 Sport Open un nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Līga Endesa komandās šajā sezonā spēlēs vairāki Latvijas basketbolisti. Spānijas čempions Rolands Šmits kopā ar “Barcelona” aizstāvēs izcīnīto titulu, Artūrs Žagars joprojām pārstāvēs Badalonas “Joventut” un Artūrs Kurucs Vitorijas “Baskonia” komandas. Pēc piecu gadu prombūtnes Spānijā atgriezies Dairis Bertāns, kurš noslēdzis līgumu ar Seviļas “Real Betis”. Mārci Šteinbergu un Jāni Bērziņu redzēsim “Manresa” kreklos.

Raimonds Zeps
TV3 Group sporta vadītājs

Mēs esam ļoti priecīgi par ekskluzīvo sadarbību ar Līgu Endesa. Tā bez jebkādām šaubām ir spēcīgākā nacionālā basketbola līga Eiropā. Šī ir neticama iespēja sekot līdzi vairāku vadošo Latvijas basketbolistu sniegumam. Esmu pārliecināts, ka mūsu fani novērtēs augstākās klases Eiropas basketbolu, ko tagad varēs vērot arī nedēļas nogalēs.

Hoans Manuels Karerass
acb Starptautiskās attīstības direktors

Pagājušajā sezonā mēs sadarbojāmies ar TV3 Group Igaunijā, un mūsu pieredze bija ļoti pozitīva. Tagad mēs sākam ilgtermiņa sadarbību arī Latvijā un Lietuvā – valstīs ar lieliskām basketbola tradīcijām un nozīmīgu pārstāvniecību acb komandās. Mēs zinām, ka mūsu spēlēm Baltijas valstīs ir liels sekotāju skaits, un kopā ar TV3 Sport Open un Go3 mēs nodrošināsim iespēju baudīt aizraujošās acb spēles.

Sadarbība ar Līgu Endesa ļaus TV3 Sport Open un Go3 turpināt piedāvāt labāko basketbola un citu elites sporta veidu sacensību pārraides, tajā skaitā NBA, Eirolīga, Eirokauss Basketbolā, Basketbola Čempionu līga, Betsafe-LKL, FIBA nacionālo izlašu turnīri​​, UFC, Anglijas premjerlīga, ATP teniss, WWE, KHL, WRC, Moto GP, MXGP.

0 Komentāru