Tūkstošiem “Raptors” fanu līksmo par komandas vēsturisko triumfu NBA finālsērijā

Pievienot komentāru
Tūkstošiem “Raptors” fanu līksmo par komandas vēsturisko triumfu NBA finālsērijā
REUTERS/AFP/AP

Toronto ielas pārpludina basketbola līdzjutēju masas, un ne tikai – šis valstij ir vēsturisks notikums, jo pirmo reizi NBA vēsturē čempionu titulu iegūst klubs, kas bāzējas ārpus ASV.

“Raptors” uzvara pār Goldensteitas “Warriors” finālsērijas sestajā spēlē nodrošinājusi grandiozu svinību sākumu gan čempionu pilsētā Toronto, gan citur Kanādā.

Īpašs un vēsturisks sasniegums Kanādas sportā. Tūkstošiem līdzjutēju jau dažas dienas pirms mača pulcējās “Jurassic Park” – vietā, kur finālsērijas laikā pulcējās tūkstošiem “Raptors” līdzjutēju. Pēc vēsturiskā panākuma cilvēku masas plūda pa Toronto ielām un grandiozās svinības varēja sākties.

Līdzjutēji atzina, ka tāda vienotība ierasta hokejam, taču viņi ir gandarīti, ka arī basketbolā spēj paveikt lielas lietas.

“Jurrasic Park” kļuva par centrālo pulcēšanās vietu “Raptors” līdzjutējiem. Izšķirošo maču tajā vēroja arī reperis Dreiks, kurš ir uzticams “Raptors” līdzjutējs un atbalsts no NBA izslēgšanas spēļu pirmās dienas.

Tomēr svinībās bija arī pa kādam incidentam, kurā tika iesaistīta policija. Kā ierasts šādām svinībām, līdzjutēju izdarības neizpalika arī bez darbībām ar pirotehniku un dūmu svecēm. Policija iesaistījās arī kāda līdzjutēju grupējuma vandālisma savaldīšanā, piemēram, tika apskādētas dažas policijas automašīnas. Vairāki cilvēki tika aizturēti, taču kopumā policija situāciju vērtēja kā mierīgu un “iespējamu valdošajām emocijām”.