Tukšā Ņujorka – slavenajā basketbola pilsētā laukumi ir aizslēgti un stīpas noņemtas

Pievienot komentāru
Tukšā Ņujorka – slavenajā basketbola pilsētā laukumi ir aizslēgti un stīpas noņemtas
AP/SCANPIX

Lai cik titulus neizcīnītu “Yankees”, “Mets”, “Giants”, “Jets”, “Rangers” vai “Islanders”, Ņujorka vispirms ir pazīstama kā basketbola pilsēta. Arī laikos, kad “Knicks” pieder Džeimsam Dolanam.

Un runa nav par to, cik skatītāju nāk uz “Knicks” un “Nets” spēlēm. Neatkarīgi no tā, kam pieder abas komandas. Runa vairāk ir par lielo basketbola laukumu skaitu pilsētā un spēlētājiem tajos.

Pilsētā ir simtiem basketbola laukumu. Un neskatoties uz valsts un pilsētas vadības norādījumiem, noteikumiem un ieteikumiem, daudzi tomēr devās uz basketbola laukumiem nodarboties ar mīļoto sporta veidu.

Pilsēta bija spiesta veikt nākamo soli – noņemt stīpas. Šobrīd jau vairāk kā pusei Ņujorkas basketbola laukumu ir noņemtas stīpas.

Ņujorka ir Covid-19 vissmagāk skartā ASV pilsēta. Līdz otrdienai no 400 549 valstī saslimušajiem un 12 857 mirušajiem, Ņujorkas pilsētā bija attiecīgi 74 601 saslimušie un 3 544 mirušie.

Ņujorkieši, tāpat kā cilvēki visā pasaulē gaida uzvaru pār koronavīrusu. Tikmēr basketbola mīļotāji angļu, spāņu, mandarīnu (ķīniešu) un krievu valodā tiek aicināti trenēties vienatnē un ievērot sociālo distancēšanos.

Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX