”TTT Rīga” Polijā uzveic Vētras trenēto ”Arka”

Pievienot komentāru
”TTT Rīga” Polijā uzveic Vētras trenēto ”Arka”
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

”TTT Rīga” basketbolistes pārbaudes spēlē Polijā uzveica Gundara Vētras trenētos Gdiņas ”Arka” ar 73:66. Rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Binta Drameha, bet līdz ”triple-double” nedaudz pietrūka Linejai Hārperei.

Polijā notiekošajā turnīrā ”TTT Rīga” aizvadīja pārbaudes spēli pret vietējo Gdiņas ”Arka” komandu, kuru vada Gundars Vētra. ”Arka” agrāk spēlējušas vairākas latviešu basketbolistes – Ilze Ose Hlebovicka (2002./03.), Elīna Dikeulaku (2010./11.) un Kristīne Vītola (2017./18.).

Spēles pieteikumā nebija kapteines Aijas Klakockas un Kitijas Laksas, kura atgūstas no krustenisko saišu plīsuma.

Pirmajā ceturtdaļā TTT meitenes dominēja, pēc pirmajām desmit minūtēm iegūstot 14 punktu pārsvaru – 23:9. Pārsvars, dodoties puslaiku pārtraukumā, saruka līdz +4. Turpinājumā rīdzinieces spēja zaudēto pārsvaru atgūt un spēli uzvarēt ar 73:66. Pēdējā ceturtdaļā abas komandas kopā sameta 47 punktus.

TTT izcēlās ar izcilu tālmetienu precizitāti, trāpot 9 no 19 (47,4%) trejačiem, bet ar divpunku metieniem tik labi negāja – iemesti 19 no 47 (40,4%). Apmēram 30 minūtes laukumā atradās ārzemnieces Lineja Hārpere, Megana Hafa un Binta Drameha, kā arī komandas kapteine šajā spēlē Kate Krēsliņa.

Nedaudz līdz ”triple-double” pietrūka saspēles vadītājai Hārperei, kura guva 11 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas (labākais rādītājs komandā) un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Rezultatīvākā TTT sastāvā ar 17 punktiem bija Zviedrijas izlases spēlētāja Drameha. Savukārt Krēsliņa iemeta 4 no 7 tālmetieniem, gūstot 16 punktus.