“TTT Rīga” Eirolīgas mačā piekāpjas čempionei UGMK

FIBA.BASKETBALL

Latvijas sieviešu basketbola klubs “TTT Rīga” Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas pamatturnīru trešdien Rīgā uzsāka ar zaudūjumu 56:71 pagājušās sezonas čempionvienībai Jekaterinburgas UGMK.

Uz Albas Torensas trīspunktu metienu “TTT Rīga” atbildēja ar Daugiles Šarauskaites trim punktiem, diviem punktiem pievienojot vienu no diviem realizētiem soda metieniem – 3:3.

Pēc tam titulētās pretinieces, lauvas tiesu punktu gūstot no groza apakšas, pakāpeniski palielināja pārsvaru līdz 18:9 pēc Anastasijas Šilovas divpunktu metiena. Pirmajā ceturtdaļā ar diviem punktiem vēl paspēja atbildēt Ieva Pulvere – 11:18.

Otrajā periodā viešņas apgriezienus nesamazināja, pēc septiņu punktu izrāviena ar Šilovas divpunktu metienu panākot 33:15 savā labā.

Pēc Marinas Vadejevas diviem precīziem soda metieniem 28.minūtē UGMK pārsvars pirmo  reizi spēlē pārsniedza 20 punktu robežu – 53:32, vēlāk pārsvaram svārstoties 14-20 punktu robežās.

Pēc 44:64 rīdzinieces ar “leģionāru” pūlēm guva desmit punktus pēc kārtas, panākot vairs tikai 52:64 un pēc Vanesas Jasas metiena – 54:64. Beigās gan viešņas vēl nedaudz savu pārsvaru palielināja – 71:56.

Pagājušajā sezonā komandas tikās divas reizes. Abās reizēs “TTT Rīga” piekāpās UGMK – 71:104 un 41:90.

A apakšgrupā bez “TTT Rīga” un UGMK spēlē arī Salamankas “Avenida”, Prāgas ZVVZ USK, Monpeljē “Lattes”, Venēcijas “Umana Reyer”, Maskavas MBA un Seksārdas KSC.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju