“TTT Rīga” basketbolistes Eirolīgas spēlē pieveic Itālijas čempiones

FIBA.BASKETBALL

“TTT Rīga” trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas pamatturnīra ceturtajā spēlē savā laukumā ar 71:57 pieveica Venēcijas “Umana Reyer”, kas pagājušajā sezonā uzvarēja Itālijas čempionātā.

Sākums mājiniecēm padevās sekmīgs – pēc Džesminas Tomasas divpunktu metiena tika panākts 8:2.

Tomēr pēc 10:4 rīdzinieces piedzīvoja sešu minūšu “sausuma” periodu, kuru trīs sekundes pirms ceturtdaļas beigām ar divpunktu metienu pārtrauca Šantelas Hendijas divpunktu metiens – 12:20.

Viešņas lielāko pārsvaru (13 punkti) sasniedza otrās ceturtdaļas sākumā – 25:12, taču pēc tam deviņu punktu sērija padevās mājiniecēm, pēc Daugiles Šarauskaites divu punktu metiena pietuvojoties līdz 21:25.

Izlīdzinājums (28:28) tika panākts nepilnas trīs minūtes pirms puslaika beigām pēc trim Ievas Pulveres realizētiem soda metieniem.

Otrā puslaika sākumā vēlreiz tika sasniegts sešu punktu pārsvars – 40:34 pēc Luīzes Silas divpunktnieka, un cīņas turpinājumā ritēja līdzīga cīņa līdz pat pēdējās ceturtdaļas sākumam. Tad rīdzinieces no 48:49 deficīta pamazām tika līdz 68:55 minūti un 27 sekundes pirms mača beigām. Šajā izrāvienā galvenā persona laukumā bija Pulvere, kura sakrāja 11 no komandas 20 punktiem, trīs reizes realizējot tālmetienus.

“Double-double” rīdzinieču rindās sakrāja Šarauskaite, kura 19 punktiem pievienoja desmit atlēkušās bumbas. 17 punkti tika Pulverei un 14 – Tomasai, abām sakrājot pa sešām rezultatīvām piespēlēm.

Viešņu rindās pa 14 punktiem guva Ivonne Andersone un Martina Bestanjo, kuras izcīnīja arī attiecīgi septiņas un sešas bumbas zem groziem.

Panākums ļāvis pakāpties uz trešo vietu A grupā, kamēr venēcietes ar vienu uzvaru ir sestās.

Citā grupas spēlē trešdien Jekaterinburgas UGMK savā laukumā ļoti līdīgā spēlē ar 75:73 (23:26, 15:11, 17:16, 20:20) pieveica Prāgas ZVVZ USK.

Nevienu brīdi kādas no komandām pārsvars nepārsniedza sešus punktus.

Mājiniecēm pa 15 punktiem guva Alba Torensa, kurai arī sešas rezultatīvas piespēles, un Džonkvela Džonsa, kura tika pie “double-double” ar desmit atlēkušajām bumbām.

Viešņu rindās pa 17 punktiem guva Alisa Tomasa un Briana Džonsa, kuras sakrāja attiecīgi septiņas un astoņas atlēkušās bumbas.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Porziņģim aizvadot izcilu pagarinājumu, ”Mavericks” dramatiskā mačā uzvar "Clippers" un revanšējas par svētdienas zaudējumu

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Sochi” – Rīgas "Dinamo"

Pirmsspēles apskats: Pēdējās deviņās spēlēs "Neftekhimik" ir dabūjuši 15 punktus no iespējamajiem 18

Rīgas ”Dinamo” izbraukumā piekāpjas trīskārtējiem KHL čempioniem "Ak Bars"

Lebrons Džeimss pārsit aci Stjuartam, izraisa kautiņu un tiek izraidīts no spēles

Jaka vārti ļauj "Sochi" savā laukumā uzvarēt Rīgas "Dinamo"