“TTT Rīga” Baltijas līgas pirmajā spēlē uzvar “Kirbirkštis”

TTT Rīga

“TTT Rīga” basketbolistes 5. oktobrī Viļņā atklāja Baltijas līgas sezonu ar 72:63 (12:16, 20:8, 20:16, 20:23) uzvaru pār vietējo “Kirbirkštis”. Rezultatīvākās TTT rindās bija amerikānietes Lineja Hārpere ar 22 punktiem un Megana Hafa ar 20.

Uz Viļņu devās desmit TTT spēlētājās – Kate Krēsliņa, Lineja Hārpere, Megana Hafa, Binta Drameha, Karlīne Pilābere, Zenta Meļņika, Paula Strautmane, kā arī jaunās – Vanesa Jasa, Eva Indriķe un Anita Miķelsone. Sākumsastāvā devās Hārpere, Drammeha, Krēsliņa, Hafa un Meļņika.

Pirmajā ceturtdaļā TTT spēle uzbrukumā nebija sevišķi sekmīga, gūstot 12 punktus un nonākot iedzinējos ar -4. Tomēr nākamajās desmit minūtēs TTT dominēja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, pateicoties aktīvam presingam. Pēc pirmā puslaika spēles rezultāts bija 32:24 rīdzinieču labā.

“Kirbirkštis” pēc puslaiku pārtraukuma turpināja izrādīt ievērojamu pretestību, spējot veikt desmit punktu izrāvienu, un TTT pārsvars saruka līdz +5. Spēles noslēdzošajās minūtēs atzīstamu sniegumu uzbrukumā demonstrēja amerikānietes Megana Hafa un Lineja Hārpere, kuras guva lielāko daļu komandas punktu un nodrošināja TTT uzvaru ar 72:63.

Uzvarētāju rindās 42 no 72 punktiem guva Hārpere (22) un Hafa (20). Trešā rezultatīvākā TTT bija Zviedrijas izlasē spēlējusī Binta Drameha, kura guva 11 punktus.

Kibirkštis – TTT Rīga 63:72 (16:12, 8:20, 16:20, 23:20)

TTT: Hārpere 22 (6ab, 4rp, 2pb), Hafa 20 (10ab, 2pb), Drameha 11, Krēsliņa 8, Meļņika 6 (4ab), Pilābere 4 (5ab), Strautmane 1 (5ab, 4rp, 2pb), Jasa (1rp), Miķelsone, Indriķe.