Trilleris Losandželosā! Porziņģa ”Mavericks” uzvar “Clippers” un sērijā vēlreiz izvirzās vadībā

REUTERS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” ceturtdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas piektajā spēlē ar 105:100 uzvarēja Losandželosas “Clippers” un sērijā izvirzījās vadībā 3-2.

Porziņģis, kurš šajā spēlē maz tika iesaistīts uzbrukumā, 2:13 līdz mača beigām iemeta ļoti svarīgu tālmetienu, panākot Dalasai 10 punktu pārsvaru 101:91.

Pusotras minūtes laikā “Clippers” pēc Redžija Džeksona un Markusa Morisa trīspunktniekiem, un Kavai Lenarda 2+1 samazināja deficītu līdz vienam punktam.

Atlikušajās 40 sekundēs Tims Hārdavejs un Džošs Ričardsons iemeta pa dieviem soda metieniem, bet Losandželosas uzbrukumi nebija sekmīgi, Dalasai svinot uzvaru 105:100.

Porziņģis laukumā bija 30 minūtes un guva 8 punktus. Kristaps trāpīja vienu no diviem divpunktniekiem, divus no četriem tālmetieniem un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

Luka Dončičs guva 42 punktus, izcīnījas 8 atlēkušās bumbas un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. 20 ounktus Dalasas labā guva  Tims Hārdavejs.

“Clippers” līderi Pols Džordžs un Kavai Lenards guva attiecīgi 23 un 20 punktus.