Trilleris Dalasā – Porziņģa “Mavericks” pēdējās sekundēs uzvar Bertāna “Wizards”

REUTERS/SCANPIX

Dalasas ”Mavericks”, spēlējot bez Kristapa Porziņģa, svētdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas mača pēdējās sekundēs ar 125:124 uzvarēja Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards”.

Vašingtonas līderis Bredlijs Bīls 26 sekundes līdz mača beigām ar diviem soda metieniem izvirzīja “Wizards” vadībā 124:122.

Tomēr pēc 17 sekundēm Dorians Finijs-Smits trāpīja tālmetienu, atgūstot vadību “Mavericks”. Pēdējās sekundēs trīspunktnieku izmeta arī Bīls, taču bumba lidoja grozam secen, ļaujot Dalasai izcīnīt uzvaru 125:124.

Panākums ļāva Dalasas basketbolistiem Rietumu konferences tabulā apsteigt čempionus Losandželosas “Lakers un pacelties uz piekto vietu.

Kristaps Porziņģis pēc trīs spēļu izlaišanas atgriezās iepriekšējā mačā pret Detroitas “Pistons”, bet sāpoša ceļa dēļ bija spiests atstāt laukumu trešajā ceturtdaļā.

Bertāns pret “Mavs” spēlēja 26 minūtes un guva 5 punktus. Dāvis trāpīja vienu no pieciem  tālmetieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu.

Vašingtonas līderi Rasels Vestbruks un Bredlijs Bīls guva 42 un 29 punktus.

Dalasas komandā Lukam Dončičam 31, Dorianam Finijam-Smitam 22, Maksi Klēberam 17 un Timam Hārdavejam 16 punkti.