Komentāri
Tramps atsauc uzaicinājumu Goldensteitas “Warriors” apmeklēt Balto namu
Foto: USA TODAY SPORTS / SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps sestdien paziņoja, ka atsauc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienībai Goldensteitas “Warriors” izteikto uzaicinājumu apmeklēt Balto namu, reaģējot uz vairāku komandas spēlētāju šādai vizītei veltītiem iebildumiem.

Tramps tviterī īpaši izcēla “Warriors” zvaigzni Stefanu Kariju, kurš piektdien lika saprast, ka ikvienā komandas sapulcē balsotu pret Baltā nama apmeklējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Baltā nama apmeklējums tiek uzskatīts par lielu pagodinājumu ikvienai čempionvienībai. Stefans Karijs vilcinās, tādēļ uzaicinājums ir atsaukts!” rakstīja Tramps.

ASV profesionālajā komandu sportā ir ierasts, ka klubi, kas izcīnījuši čempionu titulu, vēlāk tiek aicināti vizītē pie valsts prezidenta.

“Warriors” spēlētāji ir aktīvi kritizējuši Trampu. Komandas galvenais treneris Stīvs Kers Trampu nosaucis par amatam nepiemērotu.

“Warriors” zvaigzne Kevins Durants vēl augustā paziņoja, ka boikotēs Baltā nama apmeklējumu, ja uzaicinājums tiks saņemts. Durants Trampu vainoja rasu spriedzes saasināšanā valstī.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl