Trakā nakts Filadelfijā – Bertānam četri tālmetieni, Bīlam 60 punkti, uzvaru izcīna “76ers”

REUTERS/SCANPIX

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika Vašingtonas “Wizards” naktī uz trešdienu Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 136:141 zaudēja Austrumu konferences līderiem Filadelfijas “76ers”.

Bertāns laukumā bija 33 minūtes un guva 17 punktus, Dāvis trāpīja divus no trim divpunktniekiem, četrus no 12 tālmetieniem, vienīgo soda metienu, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un divas bumbas pārtvēra.

Anžejs Pasečņiks nebija “Wizards” pieteikumā.

Gūstot 60 punktus, jaunu karjeras rekordu uzstādīja Bredlijs Bīls. 20 punkti, 12 rezultatīvas piespēles un 8 atlēkušās bumbas Rasela Vestbruka rēķinā.

Filadelfijas komandai Žoels Embīds guva 38, Sets Karijs 28, Tobiass Hariss un Šeiks Miltons pa 19 punktiem.