Komentāri

Ziemeļamerikas sporta medijs ”ESPN” vēsta, ka Portlendas ”Trail Blazers” ir ļoti ieinteresēta Karmelo Entonija pakalpojumos un varētu būt ”tumšais zirdziņš” starp Hjūstonas ”Rockets” un Klīvlendas ”Cavaliers” komandām, kuras vēlas talantīgo uzbrucēju savās rindās.

Ja Entonijs dotos uz Portlendu, tad tai būtu savs lielais trio kopā ar Sīdžeju Makalumu un Demiānu Lilardu. Tomēr vislielākās bažas māc tas, ko ”Trail Blazers” komanda maiņas darījumā dotu pretī ”Knicks”. Un tas, visticamāk, neapmierinātu Ņujorku, jo ”Trail Blazers” negrasās atteikties no savām zvaigznēm. Tomēr Portlendas komandas līderi Makalums un Lilārds pēc “ESPN” esošās informācijas, ir paveikuši lielu darbu, lai pārliecinātu Entoniju par došanos uz ”Trail Blazers”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tai pat laikā “ESPN” vēsta, ka ir atsākušās sarunas starp ”Rockets” un ”Knicks” komandām, turklāt Hjūstonas vienība aktīvi meklējot trešo komandu, kura varētu iesaistīties darījumā.

Video: ESPN eksperti par Entonija situāciju

Entonija līgumā ir punkts par to, ka basketbolistu nevar aizmainīt bez viņa piekrišanas. Jūlija sākumā “Knicks” zvaigzne uzsvēra, ka pieņems tikai divus galamērķus – Klīvlendas “Cavaliers” un Hjūstonas “Rockets”. Tomēr uzvirmojot Ērvinga sāgai, Entonijs pārdomājis un uz “Cavaliers” doties nevēlas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl