Komentāri

Ziemeļamerikas sporta medijs ”ESPN” vēsta, ka Portlendas ”Trail Blazers” ir ļoti ieinteresēta Karmelo Entonija pakalpojumos un varētu būt ”tumšais zirdziņš” starp Hjūstonas ”Rockets” un Klīvlendas ”Cavaliers” komandām, kuras vēlas talantīgo uzbrucēju savās rindās.

Ja Entonijs dotos uz Portlendu, tad tai būtu savs lielais trio kopā ar Sīdžeju Makalumu un Demiānu Lilardu. Tomēr vislielākās bažas māc tas, ko ”Trail Blazers” komanda maiņas darījumā dotu pretī ”Knicks”. Un tas, visticamāk, neapmierinātu Ņujorku, jo ”Trail Blazers” negrasās atteikties no savām zvaigznēm. Tomēr Portlendas komandas līderi Makalums un Lilārds pēc “ESPN” esošās informācijas, ir paveikuši lielu darbu, lai pārliecinātu Entoniju par došanos uz ”Trail Blazers”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tai pat laikā “ESPN” vēsta, ka ir atsākušās sarunas starp ”Rockets” un ”Knicks” komandām, turklāt Hjūstonas vienība aktīvi meklējot trešo komandu, kura varētu iesaistīties darījumā.

Video: ESPN eksperti par Entonija situāciju

Entonija līgumā ir punkts par to, ka basketbolistu nevar aizmainīt bez viņa piekrišanas. Jūlija sākumā “Knicks” zvaigzne uzsvēra, ka pieņems tikai divus galamērķus – Klīvlendas “Cavaliers” un Hjūstonas “Rockets”. Tomēr uzvirmojot Ērvinga sāgai, Entonijs pārdomājis un uz “Cavaliers” doties nevēlas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl