Komentāri

Ziemeļamerikas sporta medijs ”ESPN” vēsta, ka Portlendas ”Trail Blazers” ir ļoti ieinteresēta Karmelo Entonija pakalpojumos un varētu būt ”tumšais zirdziņš” starp Hjūstonas ”Rockets” un Klīvlendas ”Cavaliers” komandām, kuras vēlas talantīgo uzbrucēju savās rindās.

Ja Entonijs dotos uz Portlendu, tad tai būtu savs lielais trio kopā ar Sīdžeju Makalumu un Demiānu Lilardu. Tomēr vislielākās bažas māc tas, ko ”Trail Blazers” komanda maiņas darījumā dotu pretī ”Knicks”. Un tas, visticamāk, neapmierinātu Ņujorku, jo ”Trail Blazers” negrasās atteikties no savām zvaigznēm. Tomēr Portlendas komandas līderi Makalums un Lilārds pēc “ESPN” esošās informācijas, ir paveikuši lielu darbu, lai pārliecinātu Entoniju par došanos uz ”Trail Blazers”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tai pat laikā “ESPN” vēsta, ka ir atsākušās sarunas starp ”Rockets” un ”Knicks” komandām, turklāt Hjūstonas vienība aktīvi meklējot trešo komandu, kura varētu iesaistīties darījumā.

Video: ESPN eksperti par Entonija situāciju

Entonija līgumā ir punkts par to, ka basketbolistu nevar aizmainīt bez viņa piekrišanas. Jūlija sākumā “Knicks” zvaigzne uzsvēra, ka pieņems tikai divus galamērķus – Klīvlendas “Cavaliers” un Hjūstonas “Rockets”. Tomēr uzvirmojot Ērvinga sāgai, Entonijs pārdomājis un uz “Cavaliers” doties nevēlas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl