Toronto “Raptors” pulcē iespaidīgu skaitu līdzjutēju un aizvada NBA čempionu parādi

1 komentārs
Toronto “Raptors” pulcē iespaidīgu skaitu līdzjutēju un aizvada NBA čempionu parādi
ZUMAPRESS/EPA/PA IMAGES/AFP

NBA čempionvienība Toronto “Raptors” aizvadījusi iespaidīgu čempionu parādi Toronto ielās.

Svinības aizēnoja parādes laikā starp sanākušajiem cilvēkiem atskanējušie šāvieni, kuri ievainoja četrus cilvēkus. Šobrīd notiek apšaudes izmeklēšana.

Pasākumos ar tik milzīgu cilvēku skaitu ir grūti pateikt precīzus skaitļus apmeklējumā, taču mediji lēš, ka cilvēku skaits parādē varētu būt bijis ap 1,5 miljoniem.

Milzīgās cilvēku masas bija izaicinājums pilsētas likumsargiem un glābšanas dienestiem.

Cilvēku masas plūda Toronto ielās – cilvēki kāpa uz tiltiem, ēkām, lai atrastu labāku vietu, no kuras vērot parādi.

Operatori fiksējuši mirkli ar kādu parādes skatītāju, kurš atradis iespaidīgu vietu – Toronto televīzijas torni, no kura paveras skats pār visu pilsētu.

Sanākušie līdzjutēji neslēpa sajūsmu un lepnumu par savas komandas vēsturisko panākumu. Kā iepriekš tika ziņots, Toronto “Raptors” NBA čempionu titulu izcīnīja pirmo reizi kluba vēsturē. Zīmīgi, ka šī ir arī pirmā reize, kad čempionu titulu iegūst komanda, kas bāzējas ārpus ASV.

Daudzi turēja rokās plakātus, kas aicināja vienu no kluba varoņiem Kavai Lenardu palikt Toronto.

Kamēr basketbolisti priecājas un pūlis skaļi sauca dažādus saukļus, fotogrāfi fiksējuši brīdi, kurā redzams, kā Lenards kopā ar savu draudzeni uz mirkli apsēdušies, lai atvilktu elpu no svinībām, taču blakus viņiem redzama abu meitiņa, kas izbauda diendusu, par spīti apkārt valdošajam skaļumam.