Timmas un Bertāna “Khimki” VTB līgas spēlē pēdējā ceturtdaļā zaudē spēli pret “Avtodor”

VTB-LEAGUE.COM

Jāņa Timmas un Daira Bertāna ] Maskavas apgabala “Khimki” pirmdien VTB Vienotās līgas spēlē pārliecinoši zaudēja pēdējo ceturtdaļu un Saratovā ar 82:85 piedzīvoja zaudējumu pret “Avtodor”.

Timma laukumā pavadīja 28 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no sešiem tālmetieniem, kā arī vienu no abiem divpunktu metieniem.

Viņa rēķinā arī viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles, viena kļūda, trīsreiz pārkāpti noteikumi, divas izprovocētas piezīmes un efektivitātes koeficients pieci.

Otrs latviešu spēlētājs “Khimki” rindās Dairis Bertāns spēlei nebija pieteikts.

Rezultatīvākais viesu rindās ar 24 punktiem bija Džordans Mikijs, bet uzvarētājiem 23 punkti un piecas rezultatīvas piespēles Neitam Meisonam.

Turnīra tabulā “Avtodor” ar diviem panākumiem četros mačos ieņem astoto, bet Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētie Maskavas apgabala “Khimki” ar divām uzvarām sešās spēlēs ir devītā.

2019./2020.gada līgas sezona sezona priekšlaicīgi noslēdzās koronavīrusa radītās pandēmijas dēļ, čempionu nenoskaidrojot. Čempionāta pārtraukšanas brīdī pirmajā vietā bija Maskavas apgabala “Himki”, bet otro vietu ieņēma Maskavas CSKA.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

"Newcastle" un "Tottenham Hotspur" spēle tiek pārtraukta, lai glābtu līdzjutēja dzīvību

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam