Timmas un Bertāna “Khimki” pārliecinoši apspēlē Lomaža ASVEL

0 Komentāru
Timmas un Bertāna “Khimki” pārliecinoši apspēlē Lomaža ASVEL
BCKHIMKI.RU

Jānis Timma un Dairis Bertāns piektdien guva attiecīgi 14 un 11 punktus “Turkish Airlines” Eirolīgas 26.kārtas spēlē, palīdzēdami Maskavas apgabala “Khimki” ar 108:79 uzvarēt Riharda Lomaža Vilerbānas ASVEL.

Timma šajā mačā laukumā pavadīja 29 minūtes un divas sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un četrus no sešiem tālmetieniem. Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu bumbu, vienu reizi pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie 13 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Bertāns spēlēja 21 minūti un 22 sekundes, grozā raidot savu vienīgo divpunktu metienu un trīs no četriem “trejačiem”. Viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, izprovocēts viens pārkāpums un 14 efektivitātes koeficienta punkti.

Lomažs 15 minūtēs un astoņās sekundēs punktus neguva, netrāpot savu vienīgo tālmetienu. Viņam arī divas atlēkušās bumbas, viena kļūda, divas piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

“Khimki” komandā ar 24 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksejs Šveds, 18 punkti bija Jūnasam Jerebko, bet 17 punktus guva Devins Bukers. Viesu rezultatīvākajam spēlētājam Eidrienam Peinem bija 14 punkti.

0 Komentāru