Timmas un Bertāna “Khimki” Eirolīgas spēles pamatlaikā izlaiž uzvaru un pagarinājumā zaudē “Maccabi”

EUROLEAGUE.NET

Jāņa Timmas un Daira Bertāna “Khimki”piektdien “Turkish Airlines” Eirolīgas spēles pamatlaikā izlaida uzvaru un pagarinājumā ar 87:89 zaudēja Telavivas “Maccabi”.

Pamatlaika beigās pēc Timmas un Alekseja Šveda tālmetieniem mājniekiem divreiz bija piecu punktu pārsvars – 75:70 un 81:76. Tomēr 9 sekundes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām Tailers Dorsijs ar savu astoto trīspunktnieku panāca neizšķirtu, bet atbildes uzbrukmā Šveda tālmetiens nebija precīzs.

Pagarinājumā “Maccabi” uzvaru nodrošināja divi Elaidžas Braianta trīspunktnieki. Džordana Mikija tālmetiens līdz ar beigu signālu grozā netrāpīja un viesi svinēja uzvaru 89:87.

Timma spēlēja 36 minūtes un guva sešus punktus. Jānis  trāpīja 2 no 4 trīspunktniekiem, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un vienu bumbu pārtvēra.

Bertāns laukumā bija 9 minūtes, kuru laikā pa grozu nemeta.

Mājniekiem Šveds guva 32 punktus, uzvarētājiem Dorsijs un Ante Žižičs attiecīgi 26 un 16 punktus.