Timmas un Bertāna “Khimki” Eirolīgas mačā uzvar Milānas “Olimpia”

0 Komentāru
Timmas un Bertāna “Khimki” Eirolīgas mačā uzvar Milānas “Olimpia”
EUROLEAGUE.NET

Dairis Bertāns ceturtdien guva deviņus punktus, Jānis Timma pievienoja astoņus punktus “Turkish Airlines” Eirolīgas mačā palīdzēdami Maskavas apgabala “Khimki” ar 78:69 uzvarēt Milānas “Olimpia”.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no pieciem tālmetieniem, bet netrāpīja vienīgo divpunktu metienu.

Tāpat viņam arī trīs rezultatīvas piespēles, viena izcīnīta atlēkusī bumba, trīs reizes pārkāpti noteikumi, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums pretiniekam un efektivitātes koeficients astoņi.

Timma šajā duelī laukumā pavadīja 27 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā realizēja divus no pieciem tālmetieniem un vienu no abiem divpunktu metieniem.

Tāpat krāslavietis izcīnīja četras atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz kļūdījās, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs noteikumu pārkāpumus un sakrāja efektivitātes koeficientu pieci.

Maskaviešiem ar 18 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksejs Šveds, bet 16 punkti un 12 bumbas zem groziem Jūnasa Jerebko kontā. Mājiniekiem 18 punktus guva un astoņreiz rezultatīvi piespēlēja Serhio Rodrigess.

Pirejas “Olympiacos” mājās pieveica Riharda Lomaža pārstāvēto Francijas klubu Vilerbānas ASVEL – 77:68.

Lomažs astoņās minūtēs un piecās sekundēs laukumā punktus neguva. Viņš aizmeta garām vienīgo tālmetienu, saņēma vienu personisko piezīmi un apstājās pie negatīva lietderības koeficienta mīnus divi.

Rezultatīvākais viesu rindās ar 14 punktiem bija Šarls Kaudī, bet mājiniekiem 15 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Sašas Vezenkova kontā.
0 Komentāru