Timmas, Bertāna un Lomaža klubi piedzīvo zaudējumus Eirolīgas mačos

0 Komentāru
Timmas, Bertāna un Lomaža klubi piedzīvo zaudējumus Eirolīgas mačos
EUROLEAGUE.NET

“Turkish Airlines” Eirolīgas piektdienas mačos Jāņa Timmas un Daira Bertāna Maskavas apgabala “Khimki” ar 82:101 zaudēja Stambulas “Anadolu Efes” un Riharda Lomaža Vilerbānas ASVEL ar 77:87 Madrides “Real”.

Stambulas “Anadolu Efes” savā laukumā pieveica Maskavas apgabala “Khimki” ar 101:82. Rima Kurtinaiša vadītajā Piemaskavas vienībā Bertāns guva piecus, bet Timma – divus punktus.

Bertāns 23 minūtēs un 25 sekundēs laukumā realizēja vienīgo divpunktu un vienu no četriem trīspunktu metieniem.

Viņa kontā arī viena atlēkusī bumba un trīs rezultatīvas piespēles, divas personiskās piezīmes, trīs izprovocēti pārkāpumi pretiniekam, kā arī lietderības rādītājs septiņi.

Timma 31 minūtē un 31 sekundē laukumā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, bet garām grozam raidīja visus sešus trīspunktu metienus.

Viņa kontā arī pa vienai atlēkušajai un pārķertajai bumbai, divas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas, divas personiskās piezīmes, viens izprovocēts pārkāpums pretiniekam, kā arī lietderības rādītājs mīnus septiņi.

Vilerbānas ASVEL savā laukumā ar 77:87 piekāpās Madrides “Real”.

Lomažs vairāk pie spēlēšanas tika mača nogalē un 12 minūtēs un 54 sekundēs laukumā guva desmit punktus, realizējot trīs no četriem trīspunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet garām grozam raidot divus divpunktu metienus.

Viņa kontā arī viena pārķerta bumba, divas personiskās piezīmes, viens izprovocēts pārkāpums pretiniekam, kā arī lietderības rādītājs pieci.

Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 18 punktiem bija Šarls Kaudī, bet viesiem 20 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Treja Tompkinsa kontā, pa 18 punktiem sakrājot Rudijam Fernandesam un Džordanam Mikijam, kuram arī septiņas izcīnītas bumbas zem groziem.

0 Komentāru