Zaudējumu ULEB Eirolīgas mačā piektdien piedzīvoja latviešu basketbolista Jāņa Timmas pārstāvētā Spānijas vienība Vitorijas “Baskonia”, kas šonedēļ nesekmīgo rezultātu dēļ nomainīja galvenos trenerus.

“Baskonia” viesos ar 72:78 (17:17, 15:18, 19:25, 21:18) piekāpās Vācijas čempionei Bambergas “Brose”, ciešot ceturto zaudējumu tikpat šī turnīra spēlēs.

Timma šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā guva divus punktus. Latvietis grozā raidīja vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz kļūdījās un nopelnīja divas piezīmes, kas ļāva tikt pie viena efektivitātes punkta.

Lai arī spēles pašā sākumā vadībā lielākoties bija “Baskonia” basketbolisti, “Brose” vienība pirmā puslaika izskaņā pārņēma iniciatīvu, bet lielajā pārtraukumā tā devās ar trīs punktu pārsvaru (35:32). Otrajā puslaikā Vācijas čempioni vadību neatdeva ne uz brīdi, turklāt ceturtajā ceturtdaļā viņu pārsvars pārsniedza arī desmit punktus. Uzvarētājiem 13 punktus iemeta Dorels Raits, kamēr “Baskonia” sastāvā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Džeisons Grendžers.