“Timberwolves” basketbolists Džonss organizē labdarības akciju un ar īpašiem apaviem pauž atbalstu savai māmiņai, kura cīnās ar krūts vēzi

0 Komentāru
“Timberwolves” basketbolists Džonss organizē labdarības akciju un ar īpašiem apaviem pauž atbalstu savai māmiņai, kura cīnās ar krūts vēzi
TWITTER

NBA klubs Minesotas “Timberwolves” aizvadījuši maču, kurā saziedotie līdzekļi tiks nogādāti pretvēža klīnikai Minesotā.

Īpaši emocionāla šī spēle bija “Timberwolves” basketbolistam Taijusam Džonsam un viņa ģimenei, jo viņa mamma cīnās ar krūts vēzi.

Viens no šīs labdarības spēles iniciatoriem bija tieši Džonss. Šai īpašajai spēlei, cēlajam mērķim un mammai par godu Džonss aizvadīja spēli īpaši krāsotos sporta apavos ar rozā elementiem. Kā zināms, rozā krāsa novērojama atbalsta programmās sievietēm ar krūts vēzi. Uz apaviem redzams arī uzraksts “Es Tevi mīlu, māmiņ!”

Pirms spēles apmeklētājiem bija iespēja iegādāties īpaša dizaina atribūtiku ar rozā elementiem. Visi ienākumi no šiem atribūtiem tiks ziedoti pretvēža programmām Minesotas medicīnas iestādēs.

Šajā spēlē Taijuss Džonss tika apbalvots ar Flipa Saundersa trofeju. Flips Saunderss bija ilggadējs Minesotas “Timberwolves” treneris, kurš aizgāja mūžībā 2015.gadā. Saundersam ir milzīgs pienesums Minesotas basketbola vēsturē un attīstībā. Viņš ir strādājis ar jaunajiem basketbolistiem jau jaunatnes basketbola līmenī, vēlāk arī vadījis universitātes komandas, līdz kļuvis par galveno treneri NBA klubam “Timberwolves”.

Īpašo balvu Džonsam pasniedza trenera Saundersa atraitne Debija Saundersa un tagadējais “Timberwolves” galvenais treneris, Filipa Saundersa dēls Raiens Saunderss.

Bijušā trenera atraitne Debija Saundersa atzina, ka viņi ir ļoti priecīgi par Džonsa ieguldījumu Minesotas komandas un apkārtējo iedzīvotāju, reģiona labā. Tāpēc visi ļoti priecājās, ka “Timberwolves” izvēlējās tieši Džonsam piešķirt šo balvu.

 
 
 
0 Komentāru