Plānots, ka NBA drafta pirmais numurs Viljamsons debiju varētu piedzīvot 22. janvārī

0 Komentāru
Plānots, ka NBA drafta pirmais numurs Viljamsons debiju varētu piedzīvot 22. janvārī
USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas aizvadītā gada drafta pirmais numurs Zaions Viljamsons savu debiju pasaules spēcīgākajā līgā varētu piedzīvot 22. janvārī, kad viņa pārstāvētā komanda Ņūorleānas “Pelicans” tiksies ar Sanantonio “Spurs”, vēsta NBA.

“Pelicans” komandas viceprezidents un atbildībā persona par basketbola darbībām Deivids Grifins trešdien sarunā ar medijiem atklāja, ka Viljamsons ir jau pavisam tuvu, lai debitētu NBA.

Basketbolists pilnvērtīgus treniņus sāka aizvadīt 7. janvārī. Iepriekš tika vēstīts, ka Viljamsons, kurš 21. oktobrī pārcieta ceļgala operāciju, dažos no treniņiem pat strādājis pie savas skriešanas tehnikas, kas pašlaik neesot atbilstoša viņa svara un auguma attiecībai.

Komandas galvenais treneris Elvins Džentrijs uzsvēra, ka tiklīdz Viljamsons atgriezīsies laukumā, viņa spēles laiks būs ierobežots. Basketbolists pie ilgāka spēles laika tiks gadījumā, ja demonstrēs labu sniegumu un pārliecinās komandu, ka ir pilnībā atguvies no gūtās traumas.

Viljamsons savu pēdējo spēli “Pelicans” komandā aizvadīja Vasaras līgā, kad duelī ar “Spurs” viņš iemeta 22 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas. Pats basketbolists vēlāk norādīja, ka tieši pēc šīs spēles viņš sācis just sāpes celī.

Vēlāk magnētiskajā rezonansē noskaidrojās, ka viņam ir bojāts labā ceļgala menisks, kas 21. oktobrī arī izoperēts. Sākotnēji tika prognozēts, ka sportists laukumā varētu atgriezties pēc sešām vai astoņām nedēļām, taču viņa rehabilitācijas process ievilkās.

Vasaras līgā Viljamsons nedaudzajās spēlēs sevi parādīja no labākās puses, jo duelī ar Čikāgas “Bulls”, viņš iemeta 29 punktus, kas pēdējās trīs sezonās ir labākais sniegums, ko demonstrējis līgas jaunpienācējs.

Kopumā četrās pirmssezonas spēlēs viņš caurmērā guva 23,3 punktus, izcīnīdams 6,5 atlēkušās bumbas. Spēlētājs metienus izpildīja ar 71,4% precizitāti.

0 Komentāru