Komentāri

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Oklahomasitijas “Thunder” svētdien izglābās no apkaunojoša zaudējuma pirmssezonas pārbaudes spēlē Austrālijas komandai Melburnas “United”.

“Thunder” savā laukumā uzvarēja ar 86:85 (27:30, 22:14, 21:22, 16:19). Abas vienības aizvadīja negaidīti līdzvērtīgu maču, tām cīnoties punkts punktā arī noslēgumā, kur minimālu pārsvaru nosargāt izdevās “Thunder” basketbolistiem.

Mājinieki šajā spēlē bija optimālā sastāvā, jo Pols Džordžs nospēlēja 39 minūtes, Karmelo Entonijs – 31, bet pagājušās sezonas NBA vērtīgākais basketbolists Rasels Vestbruks laukumā pavadīja 28 minūtes. Tik daudz šie basketbolisti nebija spēlējuši nevienā citā pirmssezonas pārbaudes spēlē.

Video: ”Thunder” izglābjas pret ”United”

Pēc mača Vestbruks norādīja, ka Melburnas vienība demonstrējusi negaidīti labu sniegumu “Pretinieki agresivitāte brīžiem izsita mūs no ritma, kas ir labi, jo mums šajā spēlē bija jāpārvar grūti brīži,” tikmēr sacīja “Thunder” galvenais treneris Billijs Donovans.

“Thunder” labā 22 punktus iemeta Džordžs, kamēr Entonijam 19 punkti, bet Vestbrukam – deviņi. Tikmēr Melburnas komandas sastāvā 20 punkti Kasperam Veiram. Pagājušajā sezonā Melburnas “United” basketbolisti Austrālijas čempionātā ierindojās vien sestajā vietā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl