”The New York Post”: Kairija Ērvinga neapmierinātība ar ”Celtics” var nākt par labu ”Knicks”

0 Komentāru
”The New York Post”: Kairija Ērvinga neapmierinātība ar ”Celtics” var nākt par labu ”Knicks”
USA TODAY/SCANPIX

NBA kluba Bostonas ”Celtics” līderis Kairijs Ērvings vēl nesen oktobrī paziņoja, ka grasās parakstīt atkārtotu līgumu ar savu līdzšinējo klubu, tomēr ir skaidrs, ka līdz tam var notikt vēl ļoti daudz.

Ērvings kā vienu no galamērķiem gadījumā, ja viņš nepaliktu ”Celtics”, jau akcentējis iespēju pārcelties uz Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas ”Knicks” vienību, tādēļ kaut neliela ”saļodzīšanās” Ērvinga dzīvē ”Celtics” rindās dod iespēju Ņujorkas medijiem (šoreiz ”New York Post”) runāt par iespējamu zvaigznes piesaisti.

Pēc ”Celtics” otrā zaudējuma ne tai pašai spēcīgākajai NBA vienībai Orlando ”Magic” Ērvings, kā redzams video, bija pamatīgi uzvilkts, redzot komandas biedru Gordonu Heivordu, piespēlējot bumbu Džeisonam Teitumam, kurš pēc tam izpildīja sarežģītu un neveiksmīgu metienu lēcienā.

”Jaunie nezina, ko tas nozīmē ‘būt čempiontitulam cienīgai komandai’,” Irvings par to izteicās arī pēc spēles intervijā. ”Tas paņem katru dienu. Un viņiem liekas, ka grūti ir jau tagad, ko viņi domā par to, kā būs tad, kad mēs nokļūsim NBA finālā?”

Ērvings turpināja: ”Es zinu, ka mēs esam labāki nekā lielākā daļa līgas. Mums tas vienkārši ir jāpierāda katru dienu.”

Tomēr, runājot par ”Knicks” situāciju: jau ilgāku laiku komandai ir problēmas saspēles vadītāja pozīcijā – ir vairāki jauni spēlētāji (Emanuels Mudiejs, Franks Ntilikina, Trejs Bērkss, Lonzo Triers), tomēr viņi nespēj sevi līdz galam vai nu pierādīt vai arī vēl ir par jaunu. Tieši tādēļ tāds spēlētājs kā Ērvings ”Knicks” komandā būtu ļoti vērtīgs papildinājums.

0 Komentāru