TEKSTA TIEŠRAIDE: NBA maiņu darījumu beigu termiņa trakums

0 Komentāru
TEKSTA TIEŠRAIDE: NBA maiņu darījumu beigu termiņa trakums
AP/REUTERS/SCANPIX

Katru sezonu viens no fanu gaidītākajiem notikumiem Nacionālajā basketbola asociācijā ir maiņu darījumu loga aizvēršanās. 2019./20. gada sezonā šī diena iezīmēta 6. februārī, pēdējiem darījumiem noslēdzoties plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. Teksta tiešraidē interesantākajiem notikumiem sekot līdzi piedāvā arī Skaties.lv.

Latvijas publikai par interesantāko darījumu uzskatāma Dāvja Bertāna potenciālā aizmainīšana no viņa līdzšinējās komandas Vašingtonas ”Wizards”. Bertāns šajā sezonā pārspējis uz sevi liktās ekspektācijas un jaunajā komandā doto iespēju izmantojis godam, 40 nospēlētajās spēlēs vidēji gūstot 15 punktus un izpildot tālmetienus ar 42,9% precizitāti. Šāda statistika un Bertāna līguma specifika (šis ir pēdējais gads līgumā) likusi latviešu uzbrucējam sevi padarīt interesantu arī vairākām komandām, kas šogad konkurē par titulu, piemēram, Filadelfijas ”76ers” un Bostonas ”Celtics”.

Tāpat gana skaļu maiņu potenciāli varētu veikt arī Dalasas ”Mavericks”, kas šobrīd gan tur visas ”kārtis” pie sevis un nav parādījušies nevienā baumu slejā. Tas, ka Dalasa neveiks maiņu, protams, ir iespējams, tomēr NBA apskatnieki uzskata, ka tieši Kristapa Porziņģa komanda varētu būt melnais zirdziņš, kas visiem negaidot, veic lielo darījumu.

Atjaunot

Teksta tiešraide

0 Komentāru