Taunss turpina izcili, kaldinot ”Timberwolves” otro panākumu pēc kārtas

USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Minesotas “Timberwolves” spēlētājs Karls Entonijs Taunss piektdien jau otro reizi šajā sezonā guva vairāk nekā 30 punktus, palīdzot savai komandai sezonu turpināt bez zaudējumiem.

“Timberwolves” viesos ar rezultātu 121:99 uzvarēja Šarlotas “Hornets”.

Taunss izcēlās ar 37 punktiem, 15 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Viņš sezonas pirmajā spēlē guva 36 punktus, tādējādi basketbolists pagaidām sagādā lielas problēmas ikvienam pretiniekam. “Hornets” komandā 24 punktiem izcēlās Devonte Greiems.

“Hornets” spēles ievadā spēja atrauties ar +12 (16:4), tomēr turpinājumā viesu spēlētājs Taunss kļuva krietni aktīvāks, kas viņa komandai pēc pirmā puslaika jau ļāva pārņemt vadību. Taunss otrajā puslaikā dominēja gan no tālienes, gan zem groziem cīņā par atlēkušajām bumbām, tādējādi “Timbervolwes” 36 minūtes noslēdza jau ar iespaidīgu pārsvaru 103:81. Pēdējā ceturtdaļā komandas spēkojās līdzīgi, tāpēc jau otro panākumu sezonā svinēja Minesotas vienība.

Citā spēlē Bostonas “Celtics” savā laukumā ar rezultātu 112:106) uzvarēja pagājušās sezonas čempionus Toronto “Raptors”. Uzvarētāju labā pa 25 punktiem punktiem guva Džeilens Braunss un Džeisons Teitums, abiem izcīnot arī deviņas atlēkušās bumbas un atdodot četras rezultatīvas piespēles. “Raptors” rindās 33 punktus guva Paskāls Siakams, bet Kails Laurijs pievienoja 29 punktus.

Panākumu viesos guva arī Čikāgas “Bulls”, kas ar rezultātu 110:102 uzvarēja Memfisas “Grizzlies”. Čikāgas komandā 37 punkti, sešas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles Zekam Lavīnam, kamēr Kobijs Vaitss iemeta vēl 25 punktus. Memfisas vienībā Džerans Džeksons juniors iekrāja 23 punktus un 11 bumbas zem groziem.

Tikmēr Denveras “Nuggets” mājās ar rezultātu 108:107  papildlaikā uzvarēja Fīniksas “Suns”. 27 punktus Denveras komandā guva Džamals Murejs, bet Nikola Jokičs izcēlās ar “triple double” – 23 punkti, 14 bumbas zem groziem un 12 rezultatīvas piespēles. Pretējā laukuma pusē 23 punkti Kellija Oubra rēķinā.

Savu pirmo panākumu šajā sezonā svinēja arī Portlendas “Trail Blazers”, viesos ar rezultātu 122:112 pārspējot Sakramento “Kings”. Damjans Lilards uzvarētāju labā guva 35 punktus, bet De’Ārons Fokss “Kings” rindās izcēlās ar 28 punktiem.

Visbeidzot Losandželosas “Lakers” savā laukumā ar rezultātu 95:86 uzvarēja Jūtas “Jazz”. 32 punktus, septiņas bumbas zem groziem un desmit rezultatīvas piespēles iekrāja pieredzējušais Lebrons Džeimss, bet Entonijs Deiviss izcēlās ar 21 punktu un septiņām bumbām zem groziem. Jūtas komandā Donovans Mičels iemeta 24 punktus.