Jānis Strēlnieks trešdien iemeta 16 punktus ULEB Eirolīgas septītās kārtas spēlē un palīdzēja Grieķijas vienībai Pireju “Olympiakos” viesos pagarinājumā ar 90:83 uzveikt Stambulas “Fenerbahce”, revanšējoties par zaudējumu turnīra finālā maijā.

Kaut kopumā mačs ritēja līdzīgi, trīs minūtes pirms pamatlaika beigām “Olympiakos” panāca 11 punktu pārsvaru (71:60). Tomēr atlikušajā laikā pretinieki ievērojami pietuvojās, bet 18 sekundes pirms pamatlaika beigām Grieķijas vienība pie divu punktu pārsvara pazaudēja bumbu. Turpinājumā “Fenerbahce” trāpīja divus soda metienus un duelis turpinājās ar pagarinājumu.

Tiesa, tajā ievērojami labāki bija viesi, noslēdzošajā minūtē Strēlniekam ar tālmetienu uz brīdi panākot pat deviņu punktu pārsvaru.

Latviešu basketbolists šajā spēlē laukumā bija 32 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no diviem divpunktu raidījumiem, četrus no septiņiem tālmetieniem un abus izpildītos soda metienus.

Tāpat viņam bija četras rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, piecas kļūdas un divas piezīmes, kas talsiniekam deva 12 efektivitātes koeficienta punktus.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 21 punktu bija Braiens Robertss. Viņš un Strēlnieks trāpīja deviņus no desmit “Olympiakos” iemestajiem trejačiem. Tikmēr Stambulas vienībai ar 22 punktiem palīdzēja Džeimss Nanalijs.