Strēlniekam četri punkti, Grieķijas grandu duelī papildlaikā uzvar “Olympiacos”

Autors: LETA/EPA

Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks ULEB Eirolīgas 24.kārtas spēlē guva četrus punktus, bet viņa pārstāvēta Pirejas “Olympiacos” papildlaikā uzvarēja “Panathinaikos Superfoods”, nodrošinot sev vietu izslēgšanas spēlēs.

“Olympiacos” pēdējā ceturtdaļā nenoturēja 12 punktu pārsvaru, tomēr beigās svinēja panākumu ar rezultātu 87:85 (16:18, 27:16, 19:16, 9:21, 16:14), ULEB Eirolīgā tiekot pie ceturtās uzvaras pēc kārtas. Šī uzvara Pirejas komandai pamatturnīrā garantēja vietu labāko astotniekā.

Abi Grieķijas grandi savā starpā šosezon tikās ceturto reizi, “Olympiacos” komandai gūstot pirmo panākumu.

Strēlnieks spēlēja 15 minūtes un 37 sekundes, trāpot divus no trim divpunktu metieniem, bet aizmetot garām vienu trejaci. Tāpat saspēles vadītājs izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu. Latvietis šajā mačā arī nopelnīja trīs piezīmes un izprovocēja vienu pretinieku metienu, maču beidzot ar četriem efektivitātes rādītāja punktiem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Robertss, bet Spanulis un Georgs Printezis pievienoja pa 15 punktiem katrs. Savukārt “Panathinaikos Superfoods” komandā Nikss Kalatess guva 23 punktus un izdarīja desmit rezultatīvas piespēles, bet Džeimss Gists izcēlās ar 21 punktu.