Strēlnieka un Timmas “Olympiacos” aizraujošā spēlē piekāpjas Kauņas “Žalgiris”

EPA/SCANPIX

Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas Pirejas “Olympiacos” ceturtdien “Turkish Airlines” Eirolīgas izbraukuma spēlē ar 75:83 zaudēja Kauņas “Žalgiris”.

“Olympiacos” iesāka spēli ar četriem precīziem Georga Printeža tālmetieniem, un izvirzījās vadībā ar 13 punktu pārsvaru. Vēl pirmajā puslaikā “Žalgiris” pietuvojās līdz 2 punktu deficītam, tomēr pašas 2.ceturtdaļas beigās veiksmīgi bija viesi, kuri pēc Strēlnieka tālmetiena pēdējā sekundē pārtraukumā devās ar +8 – 48:40.

Toties otro puslaku jau “Žalgiris” sāka ar 10 pēc kārtas gūtiem punktiem, pārsvaru vēlāk palielināja un izcīnīja uzvaru ar 83:75. Timma trāpīja trīs tālmetienus un kopā guva 9 punktus, savukārt Strēlniekam 5 punkti un 3 rezultatīvas piespēles.