Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas Pirejas “Olympiacos” ceturtdien “Turkish Airlines” Eirolīgas izbraukuma spēlē ar 75:83 zaudēja Kauņas “Žalgiris”.

“Olympiacos” iesāka spēli ar četriem precīziem Georga Printeža tālmetieniem, un izvirzījās vadībā ar 13 punktu pārsvaru. Vēl pirmajā puslaikā “Žalgiris” pietuvojās līdz 2 punktu deficītam, tomēr pašas 2.ceturtdaļas beigās veiksmīgi bija viesi, kuri pēc Strēlnieka tālmetiena pēdējā sekundē pārtraukumā devās ar +8 – 48:40.

Toties otro puslaku jau “Žalgiris” sāka ar 10 pēc kārtas gūtiem punktiem, pārsvaru vēlāk palielināja un izcīnīja uzvaru ar 83:75. Timma trāpīja trīs tālmetienus un kopā guva 9 punktus, savukārt Strēlniekam 5 punkti un 3 rezultatīvas piespēles.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.