Stīvs Nešs par Porziņģa un Dončiča duetu: Ir īpaši aizraujošs laiks, kad būt ”Mavericks” fanam

Pievienot komentāru
Stīvs Nešs par Porziņģa un Dončiča duetu: Ir īpaši aizraujošs laiks, kad būt ”Mavericks” fanam
AP/SCANPIX

Nacionālās Basketbola Asociācijas leģenda Stīvs Nešs veltījis cildinošus vārdus Dalasas ”Mavericks” jaunizveidotajam tandēmam ar Kristapu Porziņģi un Luku Dončiču priekšgalā.

Nešs, kurš ”Mavericks” rindās spēlēja no 1998. līdz 2004. gadam, intervijā ar kluba oficiālo mājaslapu ”Mavs.com” tika izvaicāts par dažādām komandai aktuālām tēmām, vienai no tām esot arī Porziņģa un Dončiča potenciālajām iespējām.

”Es domāju, ka ir īpaši aizraujošs laiks, kad būt ”Mavericks” fanam un spēlēt komandā. Ir divi spēlētāji, kuri rada šo atšķirību, ja viņi izveidos labu savstarpējo sadarbību un sapratni,” stāstīja Nešs.

”Viņi abi lieliski iederas modernā spēlē. Arī viņiem apkārt ir ļoti talantīgi spēlētāji.”

Par šo pašu tematu tika runāts arī Ziemeļamerikas sporta medija ESPN veidotajā raidījumā ”The Jump”, kura eksperti analizēja tik ļoti slavināt slovēņa un latvieša duetu vēl nav gatavi.

Taču šova laikā tika atklāta vēl viena detaļa: raidījuma apskatnieks Deivs Makmenamins sarunā ar kādu vairākiem NBA spēlētājiem pietuvinātu treneri uzzinājis, ka Porziņģis, trenera prāt, esot ļoti labs un pie veiksmes scenārija ar veselību un uzvarēšanu, varot nonākt arī Basketbola Slavas zālē.