Štelmahers uzņemas atbildību par sastāva izvēli pēdējās minūtēs un apsvērs iespēju atkāpties no amata

Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers uzņemas atbildību par komandas sastāva izvēli pēdējās minūtēs un apsvērs iespēju atkāpties no amata.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • 👍

  👍

  Dzirdēju kad Timma un Bertāns nespēlēs pret Grieķiju un pareizi darīs, jo čaļi atbrauca palīgā izlasei lai izlase kvalificētos Eiropas čempionātam, pielika pūles spēles laikā, bet beigās kad vahadzēja uzvarēt Bulgāriju un saglabātu cerības kvalificēties spēles beigās netika laukumā un iespējams tāpēc arī zaudējām Bulgārijai
 • 😡

  😡

  Tiesneši arī pāris gadījumos spēlē pieņēma nepareizus lēmumus par labu Bulgārijas izlasei, bet vajadzēja mums par labu pieņemt lēmumus, iesaku izanalizēt spēli, atrast šo, vai šos tiesnešu nepareizo/s lēmumu/s un pārsūdzēt, ja uzvarēsim, tad jāuzvar Grieķija mūsu izlasei un tiekam uz čempionātu
 • Uģis Berķis

  Uģis Berķis

  Apsvērs???!😂😂😂😂😂😂
  Te pat Vaškevičam jāsmejas ar savām līkajām kājām😂
 • OMG

  OMG

  Štelmaher un Latvijas izlase uzvariet rīt spēlē pret Grieķiju pārejais ir Dieva ziņā...
  • Kristietis

   Kristietis

   Jā ir vēl iespējas kaut arī ļļoti niecīgas izredzes kad Latvijas izlase tiek uz 2022. gada Eiropas čempionātu un jā tas viss ir tagad Dieva ziņā,tāpēc lūdzam par to un ceram kad Dievs darīs brīnumus!
 • Fanc

  Fanc

  Štelmaher vvecīt man prieks kad Tu esi vecis un atkāpies ,jo varēja savādākus lēmumus šajā pēdejā spēlē pret Bulgāriju kad saprata mūsu izlase kad neuzvarēsim ar 6-7 punkti Bulgāriju ,lai vismaz uzvarētu spēli un saglabātu cerības tikt uz čempionātu,bet tagad kaut arī netiekam uz čempionātu,vajag noslēgt šo kvalifikāciju ar uzvaru pret Grieķiju un tad Štelmaher pēc uzvaras pār Grieķiju vari atkāpties ja gribi!!!
 • Ivars

  Ivars

  Ko nozīmē, es atvainojos, vainīgs. Tie ir vārdi izteikti nekurienē. Nelaist Timmu spēlēt pēdējās 3 min. tas ir prāta aptumsums.
 • Sandis Šāblis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!