Stefs Karijs laukumā atgriezties varētu jau šonedēļ

Pievienot komentāru
Stefs Karijs laukumā atgriezties varētu jau šonedēļ
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas vienības Goldensteitas “Warriors” zvaigzne Stefens Karijs laukumā varētu atgriezties jau svētdien, kad viņa pārstāvētā komanda tiksies ar latviešu pārstāvēto Vašingtonas “Wizards”, atklāja kluba galvenais treneris Stīvs Kers.

Kers par Karija atgriešanos runāja pirms gaidāmā dueļa ar Sakramento “Kings”, norādot, ka komandas zvaigzne laukumā, visticamāk, būs redzams jau svētdien. Šajā dienā “Warriors” tiksies ar Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvēto “Wizards”.

Karijs laukumā nav devies kopš 30.oktobra, kad sezonas ceturtajā mačā pret Fīniksas “Suns” guva rokas lūzumu. Kopš tā laika vienībai nav klājies viegli, jo starpsezonā tās rindas pameta Kevins Durents, bet Klejs Tompsons guva traumu, kas viņam liedza aizvadīt šo sezonu.

“Cerība ir,” par Karija atgriešanos šajā nedēļas nogalē teica Kers. “Sestdien vēl veiksim atkārtotas pārbaudes, bet skaidrs, ka ātrāk par martu viņš laukumā nedosies. Zinu, ka arī Karijam šis datums jau ilgāku laiku “sēž” galvā.”

“Šonedēļ viņš turpinās strādāt treniņos, bet sestdien pieņemsim lēmumu.”

Kers arī neslēpa, ka Karijs lielāko daļu no atveseļošanās procesa pavada viegla režīma treniņos, kuros cenšas atgūt sportisko formu, kā arī izdara daudz metienu pa grozu. Šonedēļ sportistam gan priekšā gaidāmi arī kontakta treniņi ar lielāku intensitāti.

“Viņš izskatās labi. Viņš ir aizvadījis tikai vienu treniņspēli, jo vairāk mums vienkārši nav bijis iespēju tās noorganizēt. Karijs ir trenējies kopā ar komandu, taču lielākoties izpilda tehnikas uzdevumus. Viņš daudz met pa grozu un atgūst fizisko spēku.”

Ziņas par Karija atgriešanos iepriecina ne tikai “Warriors” un citus NBA fanus, bet arī ASV basketbola izlasi, kuras kandidātu sarakstā dalībai Tokijas Olimpiādē iekļauts ir basketbolists.