Starta pieciniekam gūstot vien 20 punktus, “Knicks” piedzīvo sakāvi pret “Magic”

1 komentārs
NBA.COM/KNICKS

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Kristapa Porziņģa pārstāvētais Ņujorkas “Knicks” ar 89:115 (10:30, 30:35, 20:22, 29:28) piekāpās Orlando “Magic” , piedzīvojot desmito zaudējumu 14 spēlēs.

Kā zināms, traumas dēļ “Knicks” joprojām nevar palīdzēt Porziņģis, tāpat piektdien paziņots, ka vismaz mēnesi ceļgala operācijas dēļ izlaidīs pieredzējušais Lenss Tomass.

“Knicks” spēlē aizvadīja ļoti neveiksmīgu pirmo ceturtdaļu, gūstot vien 10 punktus, kas pēc puslaika “Magic” ļāva atrasties vadībā jau ar 25 punktu pārsvaru. Turpinājumā komandu spēki izlīdzinājās, taču atspēlēt iekrāto deficītu ņujorkieši nespēja.

“Magic” komandā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Terenss Ross, savukārt “Knicks” rindās 17 punkti debitantam Kevinam Noksam. Vērts piebilst, ka “Knicks” spēlētāji, kuri laukumā devās starta pieciniekā, kopumā spēja gūt tikai 20 punktus.

Ar desmit zaudējumiem 14 spēlēs “Knicks” ieņem 12.vietu Austrumu konferencē, savukārt “Magic” 13 spēlēs ievākuši sešas uzvaras, kas ļauj atrasties trīs vietas augstāk, devītajā vietā.