Sporta apskatnieks: Es visu laiku dzirdu tekstus, ka Dončičs ir tik īpašs, – viņš nav

1 komentārs
Sporta apskatnieks: Es visu laiku dzirdu tekstus, ka Dončičs ir tik īpašs, – viņš nav
USA TODAY/SCANPIX

ASV sporta analītiķis Skips Beiless savā ”Fox Sports” kanāla šovā ”Undisputed” visai kritiski izteicies par Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas ”Mavericks” zvaigzni Luku Dončiču, uzskatot, ka nav pareizi viņu salīdzināt ar līgas leģendu Leriju Bērdu.

Beiless iesāka savu sakāmo: ”Man kļūst slikti tikai tādēļ vien, ka par to runājam. Esmu viņu vērojis vairākas spēles, un vienīgais, kam es piekrītu – jā, viņam ir tikai 20 gadu. Bet katru reizi, kad ieslēdzu TV, visi saka, ka Dončičs ir tāds un šāds, es tik daudz dzirdu, ka viņš ir īpašs. Nē, viņš nav īpašs, es atvainojos, bet es to vienkārši neredzu. Es neredzu superzvaigzni Lukā Dončičā, vismaz ne šobrīd.”

”Katrā ceturtajā ceturtdaļā viņš salūst vai nu mentāli, vai nu fiziski. Pretinieku komandas sāk viņu ”sist”, piemēram, ”Lakers”, kas to darīja ļoti daudz. Tomēr ar to jārēķinās, jo tādi ir spēles noteikumi – tevi sitīs, līdz tu cīnīsies atpakaļ un parādīsi pretiniekam, ka tas tevi vispār neietekmē.”

Dončiča un Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” vienība ar 26 panākumiem 41 spēlē Rietumu konferencē šobrīd ieņem sesto vietu.