Šovakar ULEB Eirolīgā spēles aizvada Jānis Strēlnieks un Dairis Bertāns

Komentāri
Šovakar ULEB Eirolīgā spēles aizvada Jānis Strēlnieks un Dairis Bertāns
Foto: LaPresse/ SCANPIX

Šonedēļ Turkish Airlines Eirolīgā tiks aizvadītas trešās un ceturtā kārtas spēles. Pirmās divas kārtas ievērojami veiksmīgākas ir bijušas Jāņa Strēlnieka Pireju Olympiacos, kas izcīnījusi divas uzvaras.

Daira Bertāna Milānas Olimpia un Jāņa Timmas Vitorijas Baskonia, tieši pretēji, abās spēlēs piedzīvojušas zaudējumus. Mums jācer, ka šonedēļ pie pirmajām uzvarām tiks arī Daira un Jāņa komandas!

Madars Bergmanis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sezonas ievadā Barcelona uzvarēja 4 spēles ACB līgā un sagrāva Panathinaikos, bet pagājušajā nedēļā piedzīvoja zaudējumus abos turnīros. Pēc grandiozas sastāva pārbūves optimālās spēles meklējumi vēl turpinās. Tas gan attiecas arī uz Žalgiris, kuriem divās iepriekšējās sezonās pa reizei izdevās pārspēt Barcelona, bet kopumā pret šo komandu uzvaras svinētas tikai 10% gadījumu. Aptuveni tā jāvērtē arī Žalgira izredzes šovakar.”

Guntars Jonāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Eirolīgas trešās kārtas viena no spilgtākajām divcīņām gaidāma Telavivā, kur vietējie Maccabi uzņems Jāņa Strēlnieka  Olympiacos. Abas komandas sezonu ir sākušas ar divām uzvarām un mazāko ielaisto punktu skaitu pēc divām spēlēm. Maccabi komanda ir nomainījusi starpsezonā praktiski visu sastāvu, ieskaitot galveno treneri. Olympiacos savu kodolu ir saglabājuši, bet arī viņi nav iztikuši bez pārmaiņām. Viens no jaunpienācējiem ir Jānis Strēlnieks, kurš sezonu ir iesācis ļoti labi. Turēsim īkšķus par Jāni!”

Mārtiņš Gulbis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Daira Bertāna pārstāvētajam Milānas Olimpia jaunās sezonas kalendārs nav lolojis ar dāvanām – pirmās trīs spēles jāizvada pret pēdējo trīs sezonu Eirolīgās čempioniem Madrides Real, Maskavas CSKA un Stambulas Fenerbahce. Madrides Real sezonu Eirolīgā iesākusi bez zaudējumiem, pēdējā kārtā pārspējot Maskavas CSKA. Tiesa, šajā spēlē Madrides komanda zaudēja uzreiz divus spēlētājus. Traumu guva centra spēlētājs Ogņens Kuzmičs (pārrāva krusteniskās saites, nespēlēs līdz sezonas beigām) un amerikānis Entonijs Rendolfs (pleca trauma, izlaidīs trīs nedēļās). Milānas komandas jaunais galvenais treneris Dairim Bertānam uzticas pietiekami daudz.  Pirmajās divās spēlēs Dairis devies laukumā uz maiņu un vidēji nospēlējot 26 minūtes, katrā spēlē atzīmējies ar vidēji 15 gūtajiem punktiem. Rezultatīvs starts Dairim un arī komandai – Olimpia vienība vidēji spēlē gūst 85 punktus. Novēlēsim Dairim pirmo uzvaru šosezon pret titulēto Madrides Real!”

Turkish Airlines Eirolīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Otrdien, 24.oktobrī 21:45 Barcelona – Kauņas Žalgiris
Otrdien, 24.oktobrī 20:50 Maccabi – Olympiacos (tikai tiešraidē Viaplay)
Otrdien, 24.oktobrī 21:45 Madrides Real – Milānas Olimpia (tikai tiešraidē Viaplay)
Trešdien, 25.oktobrī 21:15 Baskonia – Valencia
Trešdien, 25.oktobrī 19:45 Maskavas CSKA – Panathinaikos (tikai tiešraidē Viaplay)
Ceturtdien, 26.oktobrī 19:45 Kauņas Žalgiris – Madrides Real
Ceturtdien, 26.oktobrī 21:55 Milānas Olimpia – Barcelona
Ceturtdien, 26.oktobrī 20:40 Olympiacos – Khimki (tikai tiešraidē Viaplay)
Piektdien, 27.oktobrī 21:15 Panathinaikos – Fenerbahce
Piektdien, 27.oktobrī 21:15 Brose Bamberg – Baskonia (tikai tiešraidē Viaplay)

Lasi vēl