Šoreiz ar Porziņģa un Dončiča pūliņiem nepietiek – “Mavericks” piekāpjas “Knicks”

2 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Dalasas “Mavericks” sestdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas spēlē savā laukumā ar 102:106 zaudēja Kristapa Porziņģa bijušajam klubam Ņujorkas “Knicks”.

Šoreiz uzvarai nepietika arī ar izcilu Kristapa Porziņģa un Lukas Dončiča spēli – abas Dalasas superzvaigznes kopā guva 66 punktus.

Porziņģa kontā 28 punkti 36 minūtēs. Kristaps trāpīja 7 no 14 divpunktniekiem, 4 no 8 tālmetieniem, 2 no 3 sodiem, izcīnīja 9 atlēkušās bumbas un 5 reizes bloķēja pretinieka metienus.

Dončičs 35 minūtēs guva 38 punktus, sasniedzot jaunu NBA karjeras rekordu. Lukas kontā arī 14 atlēkušās bumbas un 10 piespēles. Tas bija slovēņa ceturtais “triple double” šajā sezonā.

“Knicks” labā Markuss Moriss guva 29 un Džuliuss Randls 21 punktu.