Šonakt ar divām spēlēm tiks dots starts jaunajai Nacionālās basketbola asociācijas sezonai

0 Komentāru
Šonakt ar divām spēlēm tiks dots starts jaunajai Nacionālās basketbola asociācijas sezonai
THE CANADIAN PRESS/PA IMAGES/SCANPIX

NBA sezonai šonakt tiks dots starts ar pirmajām divām spēlēm, kurās spēkiem mērosies nopietnu pastiprinājumu starpsezonā guvušās Losandželosas vienības, kā arī iepriekšējo gadu čempione Toronto “Raptors”, kas uzņems Ņūorleānu.

Kristapa Porziņģa, kā arī abu pārējo latviešu spēlētāju – Rodiona Kuruca un Dāvja Bertāna – debija gaidāma rītvakar.

Porziņģis pirms šīs sezonas noslēdza Latvijas mērogiem milzīgu līgumu ar Dalasas “Mavericks”, kas viņam nākamo gadu laikā izmaksās 158 miljonus eiro, lai arī komandā Porziņģis joprojām nav aizvadījis nevienu oficiālu spēli. Pirms nepilniem diviem gadiem viņš sarāva ceļgala krusteniskās saites. NBA apskatnieki gan uzsver, ka Porziņģis nevis atpūties, bet pamatīgi pastrādājis trenažieru zālē.

To, ka Porziņģim, kurš otrpus okeānam ieguvis iesauku “Vienradzis”, ar ko uzsvērti 2,23 centimetru garā spēlētāja īpašie talanti, būs laba sezona, prognozē arī ASV basketbola apskatnieki. Ar lielu nepacietību tiek gaidīta viņa saspēle ar Slovēnijas brīnumbērnu, Eiropas čempionu Luku Dončiču.

Pats Porziņģis uzstādījis sev mērķi šosezon iekļūt NBA Visu zvaigžņu spēlē, bet nākotnē kļūt par labāko spēlētāju aizsardzībā un visā līgā.

Jāpiebilst, ka Porziņģim pirmā spēle gaidāma ar Bertāna pārstāvēto Vašingtonas “Wizards”. Bertānam šogad jaunajā komandā tiek prognozēts lielāks spēles laiks, tomēr “burvji” no ASV galvaspilsētas necīnīsies par augstām vietām. Taču izslēgšanas spēlēs vajadzētu iekļūt Kuruca pārstāvētajai Bruklinas “Nets”. Pērn debijas sezonā Kurucs daudzus pārsteidza, un progress esot gaidāms arī šogad. NBA spēles varēs vērot kanālos TV6 un TVplay Sports.

0 Komentāru