Šmits un “Barcelona” uzvar Madrides “Real” un izcīna Karaļa kausu

FCBARCELONA.COM

Latvijas basketbolists Rolands Šmits svētdien Madridē otro reizi karjerā kopā ar “Barcelona” vienību izcīnīja uzvaru Karaļa kausa finālā. “Barcelona” viesos ar 88:73 uzvarēja Madrides “Real”.

Šmits laukumā pavadīja 21 minūti un 57 sekundes, kuru laikā guva 13 punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un reizi rezultatīvi piespēlēja. Basketbolists grozā raidīja trīs no pieciem divpunktu un divus no trim trīspunktu metieniem, kā arī realizēja vienīgo soda metienu, būdams otrs rezultatīvākais spēlētājs komandā. Šmits arī reizi pārtvēra bumbu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +10.

Rezultatīvākais Barselonas komandā ar 20 punktiem bija Korijs Higinss, bet Madrides vienībā 17 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Edijam Tavaresam. Vēl 15 punktus guva Alberto Abalde.

Pēc pirmā puslaika “Barcelona” bija vadībā ar 52:31, bet atlikušajās 20 minūtēs mājinieki nespēja atspēlēt iepriekš zaudēto.

“Real” ar 28 uzvarām ir turnīra titulētākā komanda, bet “Barcelona” izcīnījusi par diviem tituliem mazāk. Iepriekšējo reizi kāda cita komanda uzvarēja 2009.gadā, kad prestižo trofeju ieguva “Baskonia”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"