Šmitam zema precizitāte “Montakit” uzvarā pār “Unicaja”

Latvijas izlases basketbolists Rolands Šmits svētdien guva piecus punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē, kaldinādams Fuenlavradas “Montakit” vienības uzvaru.

Fuenlavradas klubs savās mājās ar rezultātu 77:69 (19:16, 16:19, 19:14, 23:20) apspēlēja Malagas “Unicaja” komandu. Šmits laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 16 sekundēs realizēja vienu no trim divpunktu metieniem, trīs no četriem soda metieniem un aizmeta garām visus trīs tālmetienus.

Tāpat valmierietim divas atlēkušās bumbas, trīs kļūdas, divas piezīmes un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas kopā deva negatīvu efektivitātes koeficienta rādītāju -2. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Kongo basketbolists Kristians Ejenga. Tāpat ar pieciem punktiem un zemu precizitāti svētdien atzīmējās Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms, bet viņa pārstāvētā Saragosas “Tecnyconta” viesos ar rezultātu 65:93 (13:26, 20:20, 16:15, 16:32) kapitulēja Eiropas grandam Madrides “Real”.

Blūms 17 minūtēs un 36 sekundēs iemeta vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no četriem tālmetieniem. Tāpat viņam viena rezultatīva piespēle, divas kļūdas, viena piezīme un -4 efektivitātes koeficienta punkti. Latvieša pārstāvētajā komandā ar 12+6 atzīmējās spānis Alekss Svaress, bet pretiniekiem 15 punktus guva francūzis Fabjēns Kozērs.