Šmita pārstāvētajā “Barcelona” ar Covid-19 inficējies treneris Jasikevičs un viņa asistents

Pievienot komentāru
Šmita pārstāvētajā “Barcelona” ar Covid-19 inficējies treneris Jasikevičs un viņa asistents
AFP/SCANPIX

Spānijas basketbola granda “Barcelona” galvenais treneris Šarūns Jasikevičs un viņa asistents Darius Maskoliūnas inficējušies ar Covid-19, sestdien savā “Twitter” lapā paziņoja komanda.

Rolanda Šmita pārstāvētā komanda sestdien ziņo, ka abu speciālistu nodotās Covid-19 proves izrādījušās pozitīvas, taču neviena no personām nav izrādījusi smagus saslimšanas simptomus.

Abi treneri patlaban atrodas pašizolācijā.

Barselonas komanda piektdien ULEB Eirolīgas sezonas pirmajā spēlē ar 76:66 (24:14, 17:19, 14:15, 21:18) uzvarēja Maskavas CSKA, kuras rindās nebija savainotais Jānis Strēlnieks.

Tikmēr svētdien Spānijas čempionātā “Barcelona” mājās paredzēta spēle ar Sansevastjanas “Gipuzkoa”, bet četras dienas vēlāk Eirolīgas sacensībās jātiekas ar Sanktpēterburgas “Zeņit”.

Gadījumā, ja komandai tiks noteikta 14 dienu karantīna, kopumā nāksies izlaist trīs Eirolīgas un vienu vietējā čempionāta spēli.

Spānijas čempionātā “Barcelona” pēc trim spēļu kārtām ar trim uzvarām ir trešajā pozīcijā, bet tikpat veiksmīgi šo sezonu iesākušas arī Madrides “Real” un “Obradoiro CAB”.