Šmita “Barcelona” izšķirošajā spēlē sagrauj “Zenit” un iekļūst Eirolīgas “Final Four”

FCBARCELONA.COM

Rolanda Šmita “Barcelona” otrdien “Turkish Airlines” Eirolīgas ceturtdaļfināla izšķirošajā, piektajā, spēlē ar 79:53 sagrāva Sanktpēterburgas “Zenit”, sērijā uzvarēja 3-2 un iekļuva “Final Four” turnīrā.

Šmits otrdien spēlēja 15 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā nerealizēja savu vienīgo tālmetienu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienu reizi kļūdījās un tika pie vienas personiskās piezīmes.

“Barcelona” komandā ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Korijs Higinss, 12 punkti un piecas rezultatīvas piespēles bija Nikam Kalatesam, bet pa 11 punktiem guva Kails Kuriks un astoņas atlēkušās bumbas izcīnījušais Brendons Deiviss. Ar četriem bloķētiem metieniem un septiņiem punktiem izcēlās Pau Gasols.

Viesiem 11 punktus guva Alekss Poitress, bet septiņi punkti un desmit rezultatīvas piespēles bija Kevinam Pangosam.