Slovēņu sensācija Dončičs pēc pirmajiem rezultātiem NBA Visu zvaigžņu spēles balsojumā saņēmis vairāk balsu par Durentu un Deivisu

0 Komentāru
Slovēņu sensācija Dončičs pēc pirmajiem rezultātiem NBA Visu zvaigžņu spēles balsojumā saņēmis vairāk balsu par Durentu un Deivisu
ZUMAPRESS/SCANPIX

Otrajā vietā starp visiem spēlētājiem Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences uzbrucējiem Visu zvaigžņu spēles skatītāju balsojumā ar 679 839 saņemtām balsīm izvirzījies 19 gadus vecais slovēnis Luka Dončičs, viņš apsteidz tādas superzvaigznes kā Entoniju Deivisu un Kevinu Durentu.

Savukārt Lebrons Džeimss no Losandželosas “Lakers” un Jannis Adetokunbo no Milvoki “Bucks” komandas šobrīd ir izvirzījušies balsojuma priekšgalā, liecina pirmie starprezultāti.

Līdzjutēju balsojums noslēgsies 21.janvārī. Savas balsis var atdot ar “Google” starpniecību, līgas mājaslapā “NBA.com” un NBA aplikācijā.

Piecas dienas – 3., 4., 10., 11. un 21.janvārī – visās platformās balsis skaitīsies dubultā. Komandu sākumsastāvi, tajā skaitā divi kapteiņi, tiks paziņoti 24.janvārī, bet nedēļu vēlāk būs zināmi arī NBA galveno treneru izvēlētie rezervisti.

Džeimss saņēmis 1 083 363 balsu un ir visa balsojuma līderis, kā arī vienīgais basketbolists, kurš jau pārsniedzis viena miljona balsu robežu. Savukārt starp ārējās līnijas basketbolistiem šajā konferencē vadībā ir Stefans Karijs no Goldensteitas “Warriors” (793 111 balsis), kuram seko Minesotas “Timberwolves” aizsargs Deriks Rouzs (698 086) un Džeimss Hārdens no Hjūstonas “Rockets” (541 606).

Savukārt Austrumu konferencē Adetokunbo ar 991 561 balsi ir vadībā starp garā gala spēlētājiem, kamēr otrais šajā pozīcijā ar 774 172 balsīm ir Kavai Lenards no Toronto “Raptors”. Tikmēr ārējā līnijā līderis ar 910 329 balsīm ir Bostonas “Celtics” zvaigzne Karijs Ērvings, kuram seko pieredzējušais Dveins Veids no Maiami “Heat” – viņš gan iekrājis vien 409 156 balsis.

Par komandu kapteiņiem kļūs divi basketbolisti, kuri Austrumu un Rietumu konferencēs saņems visvairāk balsu. Pēc tam kapteiņi izvēlēsies komandu sākumsastāvus un rezervistus, neatkarīgi no basketbolistu pārstāvētajām konferencēm.

Trešo sezonu pēc kārtas līdzjutēju balsojumam būs 50% nozīme, kamēr pa 25% dos šobrīd aktīvie spēlētāji un mediji. Līdzjutēju balsojuma starprezultāti tiks paziņoti arī 10. un 17.janvārī.

Šīs sezonas NBA Visu zvaigžņu spēle notiks 17.februārī Šarlotā, kur mājas spēles aizvada “Hornets” vienība.

Iepriekšējā sezonā starp rezervistiem tika izraudzīts arī latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, taču ceļgala krustenisko saišu plīsums pārvilka strīpu pāri viņa cerībām debitēt NBA Visu zvaigžņu spēlē.

0 Komentāru