Skandāla dēļ līdz galam netiek aizvadīta BBL spēle

Komentāri
Skandāla dēļ līdz galam netiek aizvadīta BBL spēle
(Foto: Edijs Pālens / LETA)

Trenera sacelta skandāla dēļ otrdien līdz galam netika aizvadīta Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēle starp vietējo Igaunijas komandu Raplas “AVIS Utilitas” un pašreizējo turnīra čempioni Prieņu-Birštonas “Vytautas” no Lietuvas.

Abas komandas otrdien Raplā aizvadīja ļoti līdzvērtīgu cīņu, tomēr divas minūtes un 50 sekundes pirms pamatlaika beigām, rezultātam esot 65:65, tā tika apturēta. Tobrīd no zāles tika izraidīts “Vytautas” galvenais treneris Virgīnijs Šeška, kurš gan, neapmierināts ar tiesnešiem, sarīkoja skandālu un uz ģērbtuvēm aizsūtīja visu savu komandu.

Mačs tā arī netika pabeigts, bet sagaidāms, ka “Vytautas” komandai tiks piešķirts tehniskais zaudējums.

“AVIS Utilitas” komandu pārstāvošais latvietis Māris Ziediņš līdz spēles pārtraukšanai 30 minūtēs un astoņās sekundēs bija izcēlies ar 11 punktiem, jo viņš grozā raidīja vienu no diviem divpunktniekiem un trīs no septiņiem tālmetieniem. Tāpat basketbolista rēķinā divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, viena kļūda, trīs piezīmes un četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas ļāva tikt pie deviņiem efektivitātes punktiem. “Vytautas” komandas pieteikumā tikmēr nebija Kārļa Apsīša.

Lasi vēl