“Sasodītais Džeksons!” – skandalozais žurnālists Smits “uzsprāgst” dusmās par iespējamo Porziņģa aizmainīšanu

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

1 komentārs
“Sasodītais Džeksons!” – skandalozais žurnālists Smits “uzsprāgst” dusmās par iespējamo Porziņģa aizmainīšanu
Foto: AFP/SCANPIX

Skandalozais ESPN žurnālists Stīvens A. Smits raidījumā ”First Take” ļoti skarbi izteicis par Ņujorkas ”Knicks” prezidentu Filu Džeksonu, jo titulētais speciālists cenšas aizmainīt latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi.

Pēdējās dienās arvien vairāk Ziemeļamerikas mediji ziņo, ja ”Knicks” vēlas aizmainīt Porziņģi uz citu vienību, jo liepājniekam ir nesaskaņas ar Ņujorkas komandas vadību. Tikmēr par šādu soli ārkārtīgi dusmīgs ir viens no lielākajiem ”Knicks” faniem – ESPN žurnālists Stīvens A. Smits. “Džeksons ar šo soli parāda, kāpēc viņam ar steigu vajag aizvākties no Ņujorkas,” pikti sacīja basketbola pazinējs. Tāpat pārraides laikā Smits vairākas reizes sacīja:”Sasodītais Džeksons!”. Kā uzskata basketbola eksperts, tad Džeksons ar šādiem soļiem cenšas panākt viņa atlaišanu no Ņujorkas, jo tad viņš pilnībā saņemtu līgumā paredzēto naudu. Ja Džeksons aizietu labprātīgi, tad pie naudas netiktu.

Video: Stīvena A. Smita reakcija, uzzinot, ka Džeksons grib aizmainīt Porziņģi

Tāpat lielu neizpratni par Porziņģa iespējamo kluba maiņa pauda bijusī NBA zvaigzne Treisijs Makgreidijs, kurš “The Jump” raidījumā uzsvēra liepājnieka lielo lomu: “Nesaprotu, kāpēc viņi [”Knicks”. aut. piez.] pat izskata šādu iespēju. Porziņģis ir kluba nākotnes seja. Šādu spēlētājus neaizmaina. Tik neizmērojams talants ir jāpatur un jābūvē komanda ap viņu. Ar Porziņģi viņi var uzvarēt!”

Video: Makgreidijs analizē Porziņģa un ”Knicks” situāciju

TOP komentāri

  • Ome
    0 0 0

    Ome

    Džeksonam jau ir 72 gadi un,acīmredzot,viņa lielummānija sasniegusi kulmināciju,nespējot loģiski risināt problēmas un naidojot savā starpā komandas biedrus.Piekrītu, ka viņam pienācis laiks atpūsties...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl