Šarlotes ”Hornets” basketbolists: NBA dzīve ir garlaicīga

Komentāri
Šarlotes ”Hornets” basketbolists: NBA dzīve ir garlaicīga
Malīks Monks uzskata, ka dzīve NBA ir garlaicīga. Vai viņa domas mainīsies? (Foto: AFP/SCANPIX)

Šarlotes ”Hornets” basketbolists Malīks Monks uzskata, ka dzīve NBA ir garlaicīga. Tomēr piebilda, ka garlaicīga labā ziņā, jo par neko citu nav jāuztraucas.

Tā (dzīve NBA) ir garlaicīga. Bet garlaicīgs ir labs. Tu aizlido te, aizlido tur, dodies uz viesnīcu un līdz spēles sākumam nedari neko,” skaudro profesionāla basketbolista rutīnu iezīmē Monks. ”Sēžu savā viesnīcas numuriņā, skatoties citu spēļu labākos momentus vai paskatos kādu filmu,” sacīja ”Hornets” uzbrucējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr par šādu ”garlaicību” Monks sezonā saņem teju trīs miljonus dolāru. Iespējams, ka basketbolists vēl nav pieradis pie NBA dzīves, jo šosezon tikai 19 gadus jaunais spēlētājs uzsāka profesionāla basketbolista karjeru. Pirmajās četrās regulārā čempionāta spēlēs Monks vidēji guvis 7,5 punktus, izdarījis 1,0 rezultatīvu piespēli un savācis 1,5 atlēkušās bumbas zem groziem.

Kentuki koledžas audzēkni šovasar NBA draftā izvēlējās ar augsto 11. numuru.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl