Šakils O’Nīls atklāj, kāpēc neskatīsies Kobes Braienta uzņemšanu basketbola Slavas zālē

Pievienot komentāru
Šakils O’Nīls atklāj, kāpēc neskatīsies Kobes Braienta uzņemšanu basketbola Slavas zālē
REUTERS/SCANPIX

Četrkārtējais Nacionālās basketbola asociācijas čempions Šakils O’Nīls podkāstā ”The Big Podcast with Shaq” atklāja, kāpēc neskatīsies Kobes Braienta uzņemšanu Neismita basketbola Slavas zālē.

Kad Šakils O’Nīls 2004.gadā pēc astoņām sezonām un trīs izcīnītiem tituliem no Losandželosas “Lakers” devās uz Maiami “Heat”, visa pasaule zināja (vai domāja, ka zina), ka iemesls ir Šaka nesaskaņas ar Kobi Braientu.

Kopš tiem laikiem ir aiztecējuši ļoti daudz ūdeņu. Šobrīd varbūt tikai pats O’Nīls var pateikt, tieši kad Šaks un Kobe atkal kļuva par labiem un tuviem draugiem. Bet par tādiem viņi kļuva. Un bija līdz traģiskajai 26.janvāra dienai.

“Es patiesībā neskatīšos Kobes uzņemšanu Slavas zālē. Skumju skalā no 1 līdz 10 es beidzot esmu nonācis līdz 2. Skatīšanās mani atkal atgrieztu pie 7, 8, 9, un es šobrīd to nevaru,” podkāstā atzinās Šaks.

2019.gada oktobrī ar vēzi nomira O’Nīla māsa Aiša. Leģendārajam basketbolistam traģisku notikumu pēdējā pusgada laikā nav trūcis.

Tomēr, lai ko ONīls teiktu šobrīd, Kobes uzņemšana Slavas zālē bez Šaka arī nav iedomājama. 2020.gada uzņemšana plānota 29.augustā.