Rodions Kurucs intervijā ar Ņujorkas sporta mediju: Prieks, ka varu spēlēt savu spēli un palīdzēt komandai

0 Komentāru
Rodions Kurucs intervijā ar Ņujorkas sporta mediju: Prieks, ka varu spēlēt savu spēli un palīdzēt komandai

Rodions Kurucs sniedza interviju Ņujorkas sporta medijam “YES Network”, kurā Maikls Greidijs aprunājās ar Kurucu par viņa debijas sezonu pasaules labākajā un spēcīgākajā basketbola līgā.

Kurucam tika uzdots jautājums par to, kādas bija viņa sajūtas un cerības pēc NBA drafta – uz kādu turpinājumu viņš cer šajā sezonā.

Kurucs atzina, ka pēc drafta domājis, ka lielāko daļu laika pavadīs NBA G-līgā, kas ir attīstības līga jaunajiem spēlētājiem.

Sezonas gaitā Bruklinas “Nets” vajājušas spēlētāju veselības likstas un dažādas traumas. Iztrūka vairāku pamatsastāva spēlētāju, tāpēc Rodions visai ātri piedzīvoja savu debiju NBA laukumā. Debijas spēle 2018.gada 17.oktobrī Denverā Kurucam bija visai pieticīga, taču viņu tajā noteikti pamanīja – nospēlētajās 11 minūtēs viņš atzīmējās ar vienu precīzu tālmetienu.

Pēc šīs spēles Rodions arvien vairāk un vairāk bija “Nets” uzmanības lokā un arvien vairāk viņš pavadīja treniņu laiku kopā ar komandu.

Šobrīd, kad Rodions jau nostabilizējis savu vietu “Nets” sastāvā, viņš atzīst, ka priecājas spēlēt savu spēli un palīdzēt komandai.

Kad Maikls Greidijs jautāja par pārmaiņām, nonākot NBA, Kurucs uzsvēra izteikto spēka spēli – salīdzinājumā ar Eiropas basketbolu NBA basketbols ir daudz fiziskāks, ir vairāk kontakta cīņas.

Tāpat Kurucs pauda savas emocijas par NBA izslēgšanas spēļu tuvošanos – Kurucam nav iepriekšējas “play-off” pieredzes, tāpēc viņš uzsver, ka jebkura nospēlētā minūte NBA cīņās viņam ir īpaša. Visa šī sezona kopumā ir ļoti īpaša – ne tikai tāpēc, ka ir piedzīvota debija pasaules augstākā līmeņa basketbola līgā, bet arī sava izcīnītā vieta Bruklinas “Nets” sastāvā.

0 Komentāru